Skocz do zawartości

Browar Rad998, ciemne pszeniczne


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie wiem, czy kolega rad998 nazwał już jakoś swój browar, ale kilka piw otrzymałem, przy okazji małego spotkania i powiem szczerze, że jak na piwowara o tak małym stażu idzie mu na prawdę nieźle. Ma, jak to się mówi "rękę i oko do tego". Koniec komplemeciarstwa :cool::D

 

Na tapecie mamy ciemnego pszeniczniaka.

Piwo trafione w stylu, kolor, piana i nagazowanie bardzo ok. Kolor przyjemnie brązowy, odpowiednio mętny. Smak rześki, z wyczuwalną pszenicą w smaku.

Jedyny mikro minus - trochę jak dla mnie ciut zbyt dominujący aromat chmielowy, tłumiący charakterystyczne cechy piw pszenicznych. Nie dużo, ale.. :) Goryczka na swoim miejscu :)

 

Najważniejsze - piwo wypite ze smakiem i o to chodzi :)

Fajne też jest to, że osoba która ma raptem trzy czy cztery warki na sumieniu (pierwsze z brewkitów i ekstraktów), warzy bardzo dobre piwo w pełni z zacieraniem. Da się :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes::rolleyes::rolleyes: dziekuje dziekuje :) ja bym tak nie przesadzal :)

co do nazwy browaru to wciaz mysle... wciaz i wciaz :)

ten dunkel to faktycznie 1 piwo z zacierania i jednoczesnie moja 3 warka :)

za 4 tygodnie dostaniesz kolejne :) tym razem hefe i pale ale :cool: a o milka ktorego dostales musisz dbac jak o swoje :D

wczensiejszych warek z brew kitowa jak i ekstraktow chyba jednak nie ma co opisywac :)

pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje ! :)

Edytowane przez rad998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.