Skocz do zawartości

Butelki zwrotne


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jaki to typ butelki jest te wszystkie corneliusy, pinty, ale browary itd ale żadna mi jeszcze nie wybuchła

To jest właśnie ten słynny Vichy Light, chudszy kuzyn NRW.

Mi też nie wybuchły żadne, chociaż przekraczałem 4g i piwo było mocno przegazowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasintus o takisok chodzi?

Podobny, ale żeby był w litrowej szklanej butelce.

No i żeby etykiety łatwo schodziły, babcia w tych butelkach potem robi przetwory :)

 

To ja poproszę o prenumeratę Waszych na mój adres po 5 butelek z każdej warki w butelkach koloru czerwonym z Waszym Jeżykiem na dnie butelki, który byłby widoczny tylko przy odpowiednim poziomie wyczyszczenia, a najlepiej jeszcze żeby świeciły mu się oczka na różowo przy odpowiedniej temperaturze. :)

no to kończę swoją wizję

 

Powodzenia w czytaniu i słuchaniu uwag na temat waszych pojemników z piwem :)

(ale tak na marginesie patent z wysyłką piw w formie prenumeraty byłby super :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Emocje trochę opadły - wrócę na moment do kwestii technicznych i pohamuję się od rozwijania moich marketingowych teorii ;)

 

Kopyr na FB dał rozwiązanie, a że nie każdy używa, to napiszę.

 

Do Pintowej (testowałem też Widawę) butelki nalewamy gorącej wody z kranu, takiej mocno ciepłej, że cieplejsza już nie poleci. Czekamy około minuty, do półtorej (ważne, żeby od zewnątrz etykieta była zupełnie sucha) i zdejmujemy ją od rogu. Schodzi idealnie nie zostawiając nawet odrobiny kleju na butelce. Patent mistrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.