Skocz do zawartości

Receptury z Wiki w formacie pdf


marcin_l85

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoj!

 

Pytanko jak w temacie. Ma ktoś receptury z Wiki w formacie pdf?

Z natury jestem taki, że muszę mieć interesujące mnie rzeczy na papierze. W związku z tym przelewam receptury do worda i formatuje, że jedna strona=jedna receptura. Jestem na literze D i dopiero teraz wpadłem na to, żeby się spytać a nuż ktoś to zrobił już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki także myślę, że jutro wrzucę pdf ze wszystkimi recepturami.

 

Z początku kopiowałem z wersji do druku. Jako, że i tak formatuję to już kopiowałem normalnie z przepisu.

Edytowane przez marcin_l85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba :

- może by zrobił kolega dwa rozdziały : górna fermentacja i dolna fermentacja. i spis treści ?

Wiem ze dużo wymagam, ale na pewno pomoże i ułatwi posługiwanie się ta lekturą :)

Edytowane przez Lusterko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba :

- może by zrobił kolega dwa rozdziały : górna fermentacja i dolna fermentacja. i spis treści ?

Wiem ze dużo wymagam, ale na pewno pomoże i ułatwi posługiwanie się ta lekturą :)

 

Spis treści przecież jest na końcu. Może pobrałeś pierwszą wersję.

Teraz sobie obrabiam style piw wg BJCP :P

 

Tak wg to strasznie wymagający jesteś :lol: :lol: :lol:

Pomyślę z tą temperaturą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spis treści przecież jest na końcu. Może pobrałeś pierwszą wersję.

 

Zwracam honor :] Spis jest :)

Choć przydałby się na początku ;)

Ja jak szukam receptury to w pierwszej kolejności patrzę czy to jest górniak czy dolniak - więc taki podział byłby myślę słuszny - ale niech się inni wypowiedzą ;)

 

Skoro pracujesz przy opracowywaniu takiego podręcznika to może dorzuć receptury z tego działu : http://www.piwo.org/forum/8-receptury-autorskie/ ? część na pewno się pokrywa z wiki, ale od przybytku głowa nie boli :)

Generalnie dobrze że wpadłeś na taki pomysł by wszystkie receptury były w jednym miejscu (pliku)

:]

Edytowane przez Lusterko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopiować do pdf receptur z tego działu nie ma sensu, tam każdy autor może w każdej chwili edytować post, coś zmienić, poprawić. Poza tym, wolno bo wolno coś tam się pojawia, więc ciężko będzie to aktualizować. Do tego dochodzi praca związana z formatowaniem tekstu. Nie wiem, czy jest sens, ale rzecz jasna zdanie należy do Marcina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.