Skocz do zawartości

Nowy minibrowar w Chorzowie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów, a może lepiej piwożłopów :D

 

 

Nie wiem czy odpowiednie miejsce, ale chciałem uprzejmie donieść że po otwarciu sklepu zaopatrującego nas w słody i inne składniki potrzebne do jakże chwalebnej pracy, Chorzów doczekał się własnego minibrowaru.

 

http://mojchorzow.pl...100,822043.html

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, a może lepiej piwożłopów :D

 

 

Nie wiem czy odpowiednie miejsce, ale chciałem uprzejmie donieść że po otwarciu sklepu zaopatrującego nas w słody i inne składniki potrzebne do jakże chwalebnej pracy, Chorzów doczekał się własnego minibrowaru.

 

http://mojchorzow.pl...100,822043.html

 

Pozdrawiam.

źle trafiłeś piwożłopy to raczej w szynku tu towarzystwo degustatorów z szacunkiem bo.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już jestem stary i ślepy, ale tam WARZĄ prze RZ. Chyba, że zmienili?

 

 

 

No ja też raczej już ślepy (chyba ze starości?) jestem ale "Ozdobą minibrowaru są dwie wielkie kadzie, gdzie ważone jest piwo." to tam nadal jest.

Edytowane przez Dr2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle trafiłeś piwożłopy to raczej w szynku tu towarzystwo degustatorów z szacunkiem bo.....

 

Przeprosić, pokłonić, jeszcze raz przerposcić. :D

 

Czy piwka ważą, czy też warzą spróbowałem 2 z trzech. Bodajże 14 i 12. To pierwsze o ile nie popieprzyłem nazwy niezłe, ciemne, goryczkowe, to drugie, takie normalne. Jak to powiedział mi pan "taki normalny lager". W sumie knajpka z charakterem zobaczymy jak im pójdzie.

 

Aha ponoć w poniedziałki odbywają się tam pokazy warzenia piwa. Nie widziałem jeszcze żadnego ale kto wie...

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich degustatorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.