Jump to content
Sign in to follow this  
Tupta83

Nowy minibrowar w Chorzowie

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów, a może lepiej piwożłopów :D

Nie wiem czy odpowiednie miejsce, ale chciałem uprzejmie donieść że po otwarciu sklepu zaopatrującego nas w słody i inne składniki potrzebne do jakże chwalebnej pracy, Chorzów doczekał się własnego minibrowaru.

http://mojchorzow.pl...100,822043.html

Pozdrawiam.

Witam wszystkich forumowiczów, a może lepiej piwożłopów :D

Nie wiem czy odpowiednie miejsce, ale chciałem uprzejmie donieść że po otwarciu sklepu zaopatrującego nas w słody i inne składniki potrzebne do jakże chwalebnej pracy, Chorzów doczekał się własnego minibrowaru.

http://mojchorzow.pl...100,822043.html

Pozdrawiam.

źle trafiłeś piwożłopy to raczej w szynku tu towarzystwo degustatorów z szacunkiem bo.....

Może już jestem stary i ślepy, ale tam WARZĄ prze RZ. Chyba, że zmienili?

No ja też raczej już ślepy (chyba ze starości?) jestem ale "Ozdobą minibrowaru są dwie wielkie kadzie, gdzie ważone jest piwo." to tam nadal jest.

Edited by Dr2

źle trafiłeś piwożłopy to raczej w szynku tu towarzystwo degustatorów z szacunkiem bo.....

Przeprosić, pokłonić, jeszcze raz przerposcić. :D

Czy piwka ważą, czy też warzą spróbowałem 2 z trzech. Bodajże 14 i 12. To pierwsze o ile nie popieprzyłem nazwy niezłe, ciemne, goryczkowe, to drugie, takie normalne. Jak to powiedział mi pan "taki normalny lager". W sumie knajpka z charakterem zobaczymy jak im pójdzie.

Aha ponoć w poniedziałki odbywają się tam pokazy warzenia piwa. Nie widziałem jeszcze żadnego ale kto wie...

Pozdrawiam serdecznie wszystkich degustatorów