Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Najświeższy wywiad z Pracownią Piwa nakręcony w Bristolu w piątek 05.04.2013 w knajpie Barley Mow.

[media]

[/media]

[media]

[/media]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to będę miał browar rzemieślniczy niemal pod nosem. Bardzo jestem rad z tego powodu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No pieknie :okey:

US-Wheat, Bitter i coś jeszcze, czy dodatkowo powtórka z wcześniej wymienionych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No pieknie :okey:

US-Wheat, Bitter i coś jeszcze, czy dodatkowo powtórka z wcześniej wymienionych?

jedna powtórka, na kolejne nowości przyjdzie czas . Teraz trzeba sprzet i receptury opanować. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zadziałało?

Pierwsza warka z pewnymi problemami. Było dużo nauki. Ale sam sprzęt działa dobrze, a to nas najbardziej cieszy, bo teraz spokojnie możemy opanowywać detale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[media]http://www.youtube.com/watch?v=Qs46TYfxJZs[/media]

Mała zagadka. Ten krótki film zawiera nazwę naszego pierwszego piwa, którego premiera być może jeszcze w tym tygodniu.

Edytowane przez tieroo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ci zagadka stawiam na "hey now" /hejnał/ , choć pierwsze co mi padło na wzrok to "kanał", ale tak źle być nie może. ;)

Do zobaczenia we Wrocławiu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Migawka" ?? :D czy "Poszarpany film" ? :D:D:D jak na nazwę napoju alkoholowego to hardkorowo :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ci zagadka stawiam na "hey now" /hejnał/ , choć pierwsze co mi padło na wzrok to "kanał", ale tak źle być nie może. ;)

Do zobaczenia we Wrocławiu. :)

Chciałbym nieśmiało zauważyć, nie tam żeby zaraz się chwalić, iż udało mi się rozszyfrować ten "videokalambur" . tadam ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystając z dobrodziejstw nowych technologii i tego forum, chciałbym podrzucić informację, że poszukujemy osoby chętnej by dołączyć do naszego zespołu.

Jeżeli ktoś jest powyższym zainteresowany, proszę o kontakt na maila tomek(małpa)pracowniapiwa.pl

pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi