Jump to content
czubeer

[Giełda] Pomogę przy tworzeniu projektów piwnych etykiet i logo

Recommended Posts

Właściwie - tak jak w tytule.

Jeśli ktoś potrzebowałby pomocy, to proszę niech da mi znać w tym wątku.

PS Jest to ogłoszenie o charakterze niekomercyjnym :)

PS 2

Sposób dostawy: Odbiór osobisty

Koszt dostawy: 0

Witam.

Ja już od dawna próbuję namówić kogoś ze znajomych celem pomocy w projekcie etykietki...

niestety nic nie mogę zdziałać :(

Jeśli chcesz pomóc, to będę bardzo wdzięczny :)

Esz... 5 razy sprawdzałem, czy mam ustawione powiadomienia... I jak widać nie miałem :)

Pozwolę sobie odpowiedzieć hurtowo: jestem z Krakowa; tak, chcę pomóc; zainteresowanych proszę o PW.

Aktualnie pracuję nad etykietą oraz kończę projektować logo. Gotowe projekty będę umieszczał tu:

https://www.dropbox....v53t/ClWOlGCTZW

Edited by czubeer

Witam. Byłbym zainteresowany stworzeniem loga swojego browarku, oraz etykiet uniwersalnych. Jaki jest orientacyjny koszt wykonania takich prac.

Witam. Byłbym zainteresowany stworzeniem loga swojego browarku, oraz etykiet uniwersalnych. Jaki jest orientacyjny koszt wykonania takich prac.

Odpowiedzi powyżej...

PS Jest to ogłoszenie o charakterze <strong class="bbc">niekomercyjnym</strong>
zainteresowanych proszę o PW.

Czytanie nie boli :P

Pomysł piękny i twoje prace też rewelacyjne. A mógłbyś umieszczać projekty tych prac czy nie ma szans? Może choć niektórych lub same tło? Ja sobie radzę jakoś w programie graficznym z wpisywaniem tekstu na jakimś obrazku, a już z podmianą daty czy słodów to każdy by sobie poradził. Taką "grubą gumę" bym z chęcią użył gdyby nie było na nim logo.

Nie przewidywałem takiej opcji, ale myślę, że to jest do dogadania.

Akurat na etykiecie grubej gumy jest zdjęcie, do których prawa wykorzystania na etykiecie posiadała osoba, dla której ją przygotowywałem. Więc jej powtórne użycie odpada.

Chciałem tylko dać znać, że jestem i nadal służę pomocą. Zgłosiło się sporo osób a sam mam ostatnio natłok pracy. W tej chwili jestem w kontakcie z Krzyko. Jak skończę, będę się odzywał do następnej osoby.

Witaj,

Byłbym wdzięczny za stworzenie dla mnie projekt loga dla mojego browarku. Sam jestem elektrykiem (a w zasadzie dopiero studiuję w tym kierunku), więc myślę że logo powinno jakoś nawiązywać do mojego "fachu".

Myślę też nad nazwą "Wysokie Napięcie". Wszelka pomoc mile widziana (jakiś wzór ogólny etykiet także).

Pozdrawiam i z góry dziękuję! :)

Cześć - wracam z tematem. Choroba, potem pobyt w szpitalu a teraz praca zawodowa trochę mnie wykluczył z działalności forumowej. Przepraszam tych, którzy liczyli na moją pomoc. Jeśli nadal chcielibyście, żebym wam pomógł - dajcie znać. Najpiej przez PW.