Skocz do zawartości

Sklepik piwo.org


Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle koszulki dla piwowarów to jest fajny pomysł, w sklepach internetowych ze Stanów widziałam tego mnóstwo. U nas niestety nie, chociaż można zamówić koszulki z własnym projektem (właśnie to zrobiłam). Mam nadzieję, że coś takiego pojawi się w i tutaj :)

Poniżej przykład koszulki, która bardzooo mi się podoba z jednego ze sklepów...

dark_tshirt.jpg?color=Black&height=460&width=460&padToSquare=true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już poruszaliśmy gdzieś na forum ten temat - logo Piwo.org i nick na rękawie koszulki... proste, wymowne i osobiste. Na plecach napis chyba coś w stylu "PIWO(.org) WARZĘ W DOMU"... jakoś tak to było. Poruszane to było chyba w temacie : http://www.piwo.org/topic/1312-koszulki-piwoorg/page__st__200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale nick na rękawie to chyba tylko naprasowany, bo jakoś nie widzę zamawiania po jednej sztuce na haft czy sitodruk. Chyba, że piwo.org dysponuje własną produkcją.

Ja bym wolał zwykłe koszulki wysokiej jakości i z dobrym nadrukiem lub haftem. Tak co by można w tym troche pochodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No .. to 25 to jest cena już w miarę ,jeśli koszulka byłaby z dobrego materiału. A naprasowany nick , to po kilku praniach będzie w takim stanie , że nawet właściciel po paru degustacjach nie odczyta jak zapomni jak się nazywa , chyba , że czcionką na 5 cm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A naprasowany nick , to po kilku praniach będzie w takim stanie , że nawet właściciel po paru degustacjach nie odczyta jak zapomni jak się nazywa , chyba , że czcionką na 5 cm :)

Zamawiałem kiedyś na allegro z naprasowanym tekstem (wzór wycinany ploterem z folii Flex i naprasowany na koszulkę).

Koszulka służyła 2 lata do opryskania jej kwasem siarkowym na laborkach, napis trzymał się dobrze, nie popękał, nie odrywał się.

 

Inna metoda to nadruki sublimacyjne (drukują obraz na specjalnym papierze tuszem sublimacyjnym, kładą papier na zaimpregnowanej koszulce, wkładają żelazko, tusz sublimuje z papieru i utrwala się na materiale). Jej minusem jest to, że taki napis płowieje już od pierwszego prania.

 

Metoda łącząca te dwie nadająca się do przenoszenia kolorowych obrazów- obraz jest drukowany, przenoszony sublimacyjnie na folię Flex a ta jest naprasowywana na materiał.

 

Więc co do koszulek- jeśli miały by mieć na sobie logo piwo.org i nicka proponowałbym, żeby logo było zrobione nadrukiem sublimacyjnym na folii Flex a nick z wycinanej folii.

Ewentualnie na logo wziąć sitodruk ale koszt samych matryc będzie dosyć duży (dla kolorowego- minimum 3 matryce- dla białego, czarnego i zielonej szychy :) ). Z drugiej strony z takiej matrycy zrobią potem nadruk na dowolnym materiale (koszulki, torby itd.).

A co do samych koszulek proponuję promo stars o gramaturze 170g/m2. Gęstość jest już wystarczająca a cena tych koszulek stosunkowo niska (w stosunku do jakości).

 

Więc tak z grubsza licząc, koszulka Promo Stars 170, logo piwo.org w nadruku sublimacyjnym na folii + nadruk nicka (rękaw lub plecy) dało by się zamknąć w ok. 35zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki kubki kufle, u znajomego piwowara widziałem pokrowiec na zagłówek z logiem browaru.

Pozdrawiam Szalonego Piwowara z Czewronego Golfa III.

Edytowane przez Jarzyn_waleczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna metoda to nadruki sublimacyjne (drukują obraz na specjalnym papierze tuszem sublimacyjnym, kładą papier na zaimpregnowanej koszulce, wkładają żelazko, tusz sublimuje z papieru i utrwala się na materiale). Jej minusem jest to, że taki napis płowieje już od pierwszego prania.

Można zamówić koszulkę z dowolnym zadrukiem sublimacyjnym, na dzianinie poliestrowej.

Jest to bardzo trwały "nadruk", barwiona jest wierzchnia struktura włókna, nic nie płowieje przy praniu.

Uszkodzić nadruk, można tylko poprzez bardzo długie działanie promieni UV lub fizyczne uszkodzenie materiału.

 

Niestety dzianiny coolmax z zadrukiem trochę kosztują. Przykładowa oferta:

http://attiq.net/koszulka-reprezentacji-flower.html

http://attiq.net/koszulka-reprezentacji-flower2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem kupić taki spawalniczy skórzany

Okropnie się je nosi, te które używałem była jak pancerz z powodu grubości skóry (fakt nie było już nowe, ale zupełnie nie przypadły mi do gusty, chociaż do spawania były pierwsza klasa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.