Skocz do zawartości

Sklepik piwo.org


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

W menu market-sklepik piwo.org możecie zobaczyć nową cześć serwisu. W dniu dzisiejszym oddaję ją już do użytku, ponieważ kilka osób pytało o dostępność Beersmitha 2 i nie chciałem sprawy przedłużać (a się przeciąga..) Dogrywanie spraw związanych z gadżetami jeszcze parę tygodni potrwa, ale jako że toczy się dość dynamicznie, niebawem kategorie zapełnią się kilkoma dodatkowymi produktami. (koszulkami też - sic!).

 

Zatem na ten moment mogę się pochwalić, że jest to jedyny sklep dla piwowarów w Polsce z tylko jednym produktem :) Jak się pojawi jakiś drugi, to zmienię oczywiście nazwę ze sklepik na sklep ;)

 

Miło mi jednocześnie poinformować, że piwo.org został autoryzowanym przez Bradleya Smitha dystrybutorem oprogramowania BeerSmith 2.

Zapraszam zatem do zakupu kluczy elektronicznych (tylko wersja 2.x). Cena jest o parę złotych niższa (w zależności od kursu USD-PLN około 8-10%), więc myślę, że zachęci to do pracy z tym niewątpliwe ciekawym i rozbudowanym oprogramowaniem.

 

O przesyłkach i realizacjach produktów materialnych nie piszę, bo nie pora. Płatności realizowane przez bramkę e-płatności platnosci-online.pl, więc też nie wymaga komentarza myślę. Proces zakupu w takim przypadku jest automatyczny i klucz otrzymujecie natychmiast, widoczny jest w Panelu Klienta

 

Chyba tyle. Jak pojawią się pytania, to zapraszam serdecznie do komentowania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że / :( / dopiero teraz to robisz, to sie dziwie. Najlepszy portal piwowarów domowych powinien dawno juz prowadzic działalność handlową, jak baca z ciupagami czy oscypkami na krupówkach.

Życze duuużo nowych produktów. Myśle ze bede klientem..np fartucha piwowarskiego z logo.

Pozdrawiam.

jk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak, jeżeli będzie promo na oficjalnej stronie, będzie i tutaj.

 

Aby uczcić Dzień Pamięci do wtorku 28 maja jest promocja BeerSmith 2.1 desktop w cenie $19,95 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, będzie taka promocja od jutra od 12:00 (info dostałem nie całą godzinę temu), będzie to ograniczona ilość kluczy, ale myślę, że starczy dla każdego zainteresowanego. Upust od ceny regularnej wyniesie około 25-28% (w zależności od kursu USD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.