Jump to content
elroy

Sklepik piwo.org

Recommended Posts

Witajcie!

W menu market-sklepik piwo.org możecie zobaczyć nową cześć serwisu. W dniu dzisiejszym oddaję ją już do użytku, ponieważ kilka osób pytało o dostępność Beersmitha 2 i nie chciałem sprawy przedłużać (a się przeciąga..) Dogrywanie spraw związanych z gadżetami jeszcze parę tygodni potrwa, ale jako że toczy się dość dynamicznie, niebawem kategorie zapełnią się kilkoma dodatkowymi produktami. (koszulkami też - sic!).

 

Zatem na ten moment mogę się pochwalić, że jest to jedyny sklep dla piwowarów w Polsce z tylko jednym produktem :) Jak się pojawi jakiś drugi, to zmienię oczywiście nazwę ze sklepik na sklep ;)

 

Miło mi jednocześnie poinformować, że piwo.org został autoryzowanym przez Bradleya Smitha dystrybutorem oprogramowania BeerSmith 2.

Zapraszam zatem do zakupu kluczy elektronicznych (tylko wersja 2.x). Cena jest o parę złotych niższa (w zależności od kursu USD-PLN około 8-10%), więc myślę, że zachęci to do pracy z tym niewątpliwe ciekawym i rozbudowanym oprogramowaniem.

 

O przesyłkach i realizacjach produktów materialnych nie piszę, bo nie pora. Płatności realizowane przez bramkę e-płatności platnosci-online.pl, więc też nie wymaga komentarza myślę. Proces zakupu w takim przypadku jest automatyczny i klucz otrzymujecie natychmiast, widoczny jest w Panelu Klienta

 

Chyba tyle. Jak pojawią się pytania, to zapraszam serdecznie do komentowania. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Że / :( / dopiero teraz to robisz, to sie dziwie. Najlepszy portal piwowarów domowych powinien dawno juz prowadzic działalność handlową, jak baca z ciupagami czy oscypkami na krupówkach.

Życze duuużo nowych produktów. Myśle ze bede klientem..np fartucha piwowarskiego z logo.

Pozdrawiam.

jk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, jeżeli będzie promo na oficjalnej stronie, będzie i tutaj.

 

Aby uczcić Dzień Pamięci do wtorku 28 maja jest promocja BeerSmith 2.1 desktop w cenie $19,95 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, będzie taka promocja od jutra od 12:00 (info dostałem nie całą godzinę temu), będzie to ograniczona ilość kluczy, ale myślę, że starczy dla każdego zainteresowanego. Upust od ceny regularnej wyniesie około 25-28% (w zależności od kursu USD)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klucze dziś się już wyprzedały. Nową porcję będę miał w weekend lub zaraz w poniedziałek. Oczywiście w promocji do 28 maja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomo coś kiedy będzie można polować? Bo się poważnie zastanawiam nad BS2, zwłaszcza że cena całkiem fajna, a inaczej to pewnie by się skończyło na tym, że sam bym coś zaczął pisać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...