Skocz do zawartości

Logo "Nie pij piwa z butelki"


Shooter

Rekomendowane odpowiedzi

Na etykietach kolegi korzen16 widnieje kufel z podpisem jak w temacie.

Kojarzy mi się z akcją nie jeżdżę po alkoholu i to mi się podoba. Chciałbym prosić kolegę o to logo w celu umieszczania na moich etykietach w celu propagowania kultury spożywania tego szlachetnego trunku. Sądzę, że warto zastosować ujednolicone logo. Myślę, że wielu piwowarów również chciało by w ten sposób przyłączyć się do tego pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w temacie podawania piwa w szkle - przyporządkowanie właściwego szkła do gatunku piwa:

http://ocen-piwo.pl/Jak_podawac_piwo.html

 

do tej pory niestety leję w jedno szkło 0,5 (0,22)litra, ale mam zamiar zaopatrzyć się we właściwy sprzęt;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tudzież moje:

 

Fajne i kolorowe, ale myślałem raczej o takiej uniwersalnej.

No to proszę. Ale "nie pij piwa z butelki" brzmi jakoś dziwnie. Jakby w ogóle je wylać :)

 

Dlatego w logo jest kufel. :D To logo nie pij piwa bezpośrednio z butelki też mi się podoba. Teraz nie mogę się zdecydować. ;)

 

A jak inaczej można wypić amerykańskiego lagera?

 

Jeśli nadaje się do picia tylko z butelki, to lepiej go wylać. :( Temat jest o logo na piwa domowe, więc te na pewno lepiej pić z pokala, czy kufla. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w logo jest kufel. :D To logo nie pij piwa bezpośrednio z butelki też mi się podoba. Teraz nie mogę się zdecydować. ;)

Więc najlepiej dać 2- nie pić z butelki a pić schłodzone i ze szklanki/kufla.

Edytowane przez Ray
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem coś takiego

https://m.facebook.c...6768_n.jpg?dl=1

 

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 2

 

Nic mi nie wyświetla.

 

Coś się link spieprzył ;)

 

Takie coś zrobiłem:

nie_pij_z_butelki.jpg

Edytowane przez Usiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w logo jest kufel. :D To logo nie pij piwa bezpośrednio z butelki też mi się podoba. Teraz nie mogę się zdecydować. ;)

Więc najlepiej dać 2- nie pić z butelki a pić schłodzone i ze szklanki/kufla.

Ale do ilu schłodzone?

Zależne od rodzaju piwa? Czy może każde schładzamy do np 5 OC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że tłumaczysz takiemu, że piwo wyjątkowe, refermentowane w butelce, niefiltrowane, zawierające naturalny osad drożdżowy, że powinno się pić ze szklanki itd, a on bierze i z gwinta daje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna rzecz ale dla mnie najwiekszą zaletą picia z kufla czy innego szkła nie jest to, że piwo pozostaje niezmącone ale to, że można docenić walory zapachowo-wizualne: bąbelki, piana, różniste zapachy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyjadacza to jeszcze przynajmniej z 60 warek mi brakuje :P, ale miło jest popatrzeć na własne, nazwijmy to "dzieło", wlane do fajnego szła a nie ciągnąć z butli (faktem jest że zawsze preferowałem piwo pite z kufla/pokala, ale zdarzało się i hejnały wygrywać); mi osobiście osad drożdżowy nie podchodzi, więc choćby z tego powodu do piw domowych będę stosował zasadę "Nie pij piwa z butelki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.