Skocz do zawartości

2013.09.14, 15 - I WARSZAWSKI KONKURS PIW DOMOWYCH


Infam

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Kiedy można spodziewać się metryczek?

W pierwszym rzędzie roześlemy metryczki z eliminacji. Myślę, że będzie to "na dniach". Z wysyłką metryczek z finału też nie będziemy zwlekać ale w tej chwili nie mogę podać dokładnego terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zdjęcia z samego finału - ocena piw. To także dzieło Tomka Piszczelskiego tpiszcze. Tomek, rewelacyjne zdjęcia!

http://www.piwo.org/...wski-kpd-final/

 

Mój ranking - zdjęcia z nr

6502

6614

6249

Oddają trud sędziowania.

Edytowane przez Infam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam sprawa metryczek? Czy sa już rozsyłane?

Wiem, że wszyscy się niecierpliwicie. Metryczki są opracowywane przez przedstawicieli - czterech sędziów (po jednym z danego stylu). Nie chcę wywierać nacisku na sędziów bo mogłoby to mieć zły wpływ na jakość metryczek. Mamy ustalone wstępne terminy ale tak jak wspomniałem, dajmy spokojnie popracować sędziom.

Edytowane przez Infam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I zdjęcia z samego finału - ocena piw. To także dzieło Tomka Piszczelskiego tpiszcze. Tomek, rewelacyjne zdjęcia!

http://www.piwo.org/...wski-kpd-final/

 

Mój ranking - zdjęcia z nr

6502

6614

6249

Oddają trud sędziowania.

 

Przepraszam za zamieszanie i drobną pomyłkę w dniu 22.09.2013r. ok. godz. 16:00 w wydawaniu dań w moim lokalu TESALI dla grupy osób z PSPD, zwiedzającej Browar Ciechan.

Mam nadzieję, że ta pomyłka nie zaważy na Waszym ogólnym, mam nadzieję dobrym wrażeniu po wizycie w moim lokalu.

Serdecznie zapraszam ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zamieszanie i drobną pomyłkę w dniu 22.09.2013r. ok. godz. 16:00 w wydawaniu dań w moim lokalu TESALI dla grupy osób z PSPD, zwiedzającej Browar Ciechan.

Mam nadzieję, że ta pomyłka nie zaważy na Waszym ogólnym, mam nadzieję dobrym wrażeniu po wizycie w moim lokalu.

Serdecznie zapraszam ponownie.

To kwestia z naszej wycieczki do Browaru Ciechan (nie ma na piwo.org tego tematu). Po zwiedzaniu poszliśmy coś zjeść. Małe zamieszanie i nie miałem swojego dania, któryś z kolegów się pomylił. Ale to drobnostka. Przeprosiny przyjęte, nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

post-348-0-16216800-1385639065_thumb.jpg

Już jutro piwo uwarzone w Browarze Ciechan na bazie receptury Czesława Dziełaka i pod jego ścisłym nadzorem poleje się w następujących lokalach: Kufle i Kapsle, Chmielarnia, Piw Paw, Po drugiej stronie lustra, Spiskowcy rozkoszy.

Jutro również piwo dostępne będzie w sieci Alma.

Za kilka dni kolejna premiera piwa wg receptury tego samego Piwowara. Aromat i smak porównamy więc niebawem.

Edytowane przez Infam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich Almach czy tylko w wybranych? Ciekawostka.

Właśnie, nie napisałem o tym. W chwili obecnej wiem jedynie o premierze w Warszawie (nie mam jednak spisu konkretnych sklepów sieci Alma). Piwa dostępne będą również w innych miastach (ale nie mogę potwierdzić od kiedy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.