Skocz do zawartości

Witam!


Kibi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Moje piwne zainteresowania trwają od wielu lat i powoli ale systematycznie ewoluują (jak mi się wydaje we właściwą stronę).

Zaczęło się od kolekcjonowania etykiet, później kapsli, które zresztą zbieram do dzisiaj.

Jako kolekcjoner trafiłem na browarbiz, gdzie znacząco poszerzyłem swoje piwne horyzonty.

Porzuciłem picie "koncerniaków", poznałem i polubiłem nowe style i smaki piwa, dowiedziałem się o istnieniu piwowarstwa domowego, wreszcie poznałem osobiście piwowarów i spróbowałem ich piw.

Od siedmiu lat, trzeci weekend czerwca spędzam zawsze w Żywcu i jestem świadkiem przekształcania się międzynarodowej giełdy kolekcjonerskiej w Festiwal Birofilia i coraz większego zainteresowania organizatorów homebrewingiem.

Pozostawałem biernym obserwatorem tego zjawiska, do chwili, kiedy na 50(!) urodziny dostałem od przyjaciół zestaw startowy z brewkitem.

Pomyślałem sobie, że nigdy nie jest za późno. Skoro na nartach zacząłem jeździć po czterdziestce, mogę zacząć warzyć piwo po pięćdziesiątce.

Stąd moja obecność na piwo.org. Na razie czytam i obserwuję, ale moja pierwsza warka zbliża się wielkimi krokami.

Sam jestem ciekaw, co z tego może wyniknąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostawałem biernym obserwatorem tego zjawiska, do chwili, kiedy na 50(!) urodziny dostałem od przyjaciół zestaw startowy z brewkitem.

 

Mojemu Tacie zakupiłem zestaw startowy gdy miał 56 lat, tak że nigdy nie jest za późno :D powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe przyjęcie. Lokalizację w profilu już uzupełniłem.

Mieszkam w wiosce znanej z tego, ze tu właśnie Wołodyjowski pojedynkował się z Bohunem.

Po trzech minutach jazdy rowerem jestem w prawdziwej puszczy, a jednocześnie przy dobrej pogodzie widać stąd Pałac Kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :beer:

Zaczynałem tak jak Ty

Na 50 urodziny dostałem od kumpli całkiem wypasiony zestaw startowy :okey::beer: służy mi do dzisiaj :) , lecz znacznie rozbudowany

Więc nie czekaj, zacznij warzyć :beer: Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.