Skocz do zawartości
zasada

Kłaniam

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Dominik z tej strony, łodzianin mieszkający w Poznaniu.

Od 2007 wiem, że piwo to nie tylko eurolagery i pijam je świadomie - czytam, surfuję, etc.

Od dwóch tygodni szukam w sieci informacji nie tylko o gotowych piwach, ale o procesach, procedurach, recepturach.

Jeden gotowiec (Coopers Lager) na cichej (dokumentacja blogowa), drugi (Brewmaker Stout) czeka na swoją kolej, w planach jedno - dwa z ekstraktów niechmielonych a po uzupełnieniu sprzętu chcę zacząć z zacieraniem (jesień '13). Myślę także o dokształcie formalnym, porównuję ofertę edukacyjną technikum, kursów kwalifikacyjnych i studiów inżynierskich w różnych około spożywczo-technicznych zawodach/ kierunkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę także o dokształcie formalnym, porównuję ofertę edukacyjną technikum, kursów kwalifikacyjnych i studiów inżynierskich w różnych około spożywczo-technicznych zawodach/ kierunkach.

konstruktorzy maszyn też dają radę :P

powodzenia :okey::beer: :beer:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
powodzenia w zacieraniu

Korzystając z chorobowego leżenia, podliczyłem koszt planowanych piw z ekstraktów i porównałem z zacieranymi i nie mam pytań - tzn. szybciej przejdę do gotowania.

konstruktorzy maszyn też dają radę

Pewnie tak, ja jednak jestem niespełnionych technologiem żywności więc o tym kierunku myślę.

Wracam do grzebania w piwnej sieci (receptury: tmavego i weizenbocka, adaptacja lodówki turystycznej etc.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi