Skocz do zawartości

Forum rośnie :)


Jejski

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zaobserwowałem takie coś

Wszyscy użytkownicy: 800

Wszystkie wątki: 1005

Wszystkie posty: 12443

Robimy zakład kiedy użytkowników będzie 1000? Ja stawiam na 1czerwca.

jest dobrze :beer: Musi być lepiej :)

 

Dla mnie ważne jest to, że ludzie chcą pisać, czytać i odwiedzać forum regularnie. Za to dziękuję wszystkim bez wyjątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość zobaczenia ilość gości w danym dniu?

Bo widać tylko ile osób zarejetrowanych odwiedziło forum, kto jest on-line i ile osób jest obecnie online na forum i ile jest gości on-line w tym momencie.

Bo jak zajmowałem się robieniem wędlin, to siedziałem tygodniami na wedlinydomowe.pl ,ale nie zapisalem sie na forum, ale długi czas czytałem niektóre wątki. Ciekawi mnie ile takich osób odwiedza nas codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość zobaczenia ilość gości w danym dniu?

Niestety nie, ale oczywiście już mówię.

Forum jest odwiedzane średnio dziennie od 900 do 1200 użytkowników. Oczywiście jeżeli ktoś wejdzie kilka razy, to takie wejście nie jest dodatkowo zliczane. Ta liczba to osoby które zostały na forum kilka minut i uznaję ją jako ilość stałych odwiedzających.

 

Pojedynczych wejść jest dużo więcej, zwłaszcza wtedy jak google ma dobry humor :D Był miesiąc gdzie po wpisaniu frazy "życzenia urodzinowe" pierwszym wynikiem był nasz wątek forumowy :beer:

 

Zamieścić szczegółowe graficzne statystyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieścić szczegółowe graficzne statystyki?

W ramach ciekawostek dropsa poproszę. Kiedyś prowadziłem witrynę i bardzo często sprawdzałem statystyki, a teraz brakuje mi takich smaczków.

Edytowane przez Jejski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrzuty ekranu z statystyk.

Dwa słowa wyjaśnienia

1 - wykres to ilość użytkowników stałych, powyżej 8minut

2 - Mapka :)

3 - hosty skąd pojawiło się wejście na piwo.org

 

Statystyki to google analytics , mogą bardzo dużo, ale oczywiście nie wklejam, bo to nudne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 - hosty skąd pojawiło się wejście na piwo.org

W sumie nie dziwne, że google tak wysoko, bo każdemu kto w google wrzuci hasło piwo, portal www.piwo.org jest zwracany zaraz za obrazkami i wikipedią. Nieźle wypozycjonowałeś. :P

 

A możesz powiedzieć jaką przewagę ma tu google nad bezpośrednim wejściem, czyli praktycznie wejściami stałych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

bardzo ciekawa informacja i odświeżę ten wątek - rekordowe 639 użytkowników online było dnia 11 gru 2013 - dla porównania również rekordowe 640 użytkowników online było na bb dnia 07 gru 2013.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniegu nie ma (odśnieżanie łopatą). Amap jednak złotą łopatą odkopał wątek :) . Chodził mi ostatnio na myśli temat aby 1000 użytkowników, w któryś wieczór się zalogowało. Propozycje, czy są chętni, termin itp. Wiadome, kilka podejść gdyby się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.