Skocz do zawartości

Obowiązki członka PSPD


Alban

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Zastanawiam się nad wstąpieniem do PSPD, mam jednak wątpliwości czy się do tego nadaję. Chodzi o to, że nie jestem pewien, czy będę w stanie wywiązywać się z obowiązków. Nie chcę być członkiem jedynie na napierze, z drugiej jednak strony na pewno nie będę mógł pozwolić sobie, przykładowo, na częste podróże po kraju na przeróżne zjazdy, choć bym chciał. Przeczytalem statut i ciekawi mnie co właściwie oznacza punkt, w którym stoi, iż obowiązkiem jest "Czynny udział w realizacji celów statutowych Stowarzyszenia." Wiecie co to oznacza w praktyce? A co z: "Przestrzeganie postanowień statutu, regulaminów oraz uchwał władz Stowarzyszenia."

 

Żebyśmy się dobrze zrozumieli: nie chodzi o to, żeby się migać od odpowiedzialności, jednak zanim ją przyjmę, chcę wiedzieć jaka ona jest. Proszę zatem członków PSPD o informację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba punkty można rozumieć na wiele sposobów - np. możesz pisać bloga, organizować pokazy warzenia piwa, opisywać tradycje piwowarskie regionów itd. Każda aktywność, która szerzy kulturę piwną jest moim zdaniem realizacją powyższych wytycznych. Zjazdów chyba aż tak wiele nie ma, a zresztą obecność nie jest obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to by nie uczestniczyć tylko w domu i tam mieć piwowarstwo domowe (takich osób ponoś jest tysiące). Chodzi o czynne uczestnictwo w życiu piwowarskim, głównie to chodzi o integracje oraz szerzenie kultury piwowarstwa domowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem zawiązuję się zachodniopomorski oddział terenowy PSPD (bo to chyba ten Wolin) więc jest okazja żeby działać w lokalnych strukturach, poznać trochę loklane środowisko, nie trzeba wcale daleko jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem zawiązuję się zachodniopomorski oddział terenowy PSPD (bo to chyba ten Wolin) więc jest okazja żeby działać w lokalnych strukturach, poznać trochę loklane środowisko, nie trzeba wcale daleko jechać.

 

Jeśli tak, to zapiszę się na pewno :) Masz rację, chodzi o ten Wolin w zachodniopomorskim, na wyspie o tej samej nazwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Wolin ten, to już przywitamy Ciebie w gronie przyszłego Oddziału Terenowego. Właśnie jesteśmy w trakcie założenia go - kwestia kilku dni, chyba. A z Wolina do Szczecina, to blisko! Cieszymy się na Ciebie! Volker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.