Skocz do zawartości
Jarzyn_waleczny

Gdzie w Toruniu kupić DAF (pożywke)

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

jak w temacie orientuje się ktoś gdzie w Toruniu można kupić fosforan dwuamonowy ?

Potrzebuje 10-20 g tej pożywki, także ze sklepu internetowego nie opłaca się zamawiać.

Edytowane przez Jarzyn_waleczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sory za offa : Hehe zmień lepiej temat bo ja myślałem że chodzi o TIR-a DAF-a ;) A takie pożywki są na pewno przy laboratoriach, może odsprzedadzą ci trochę, a jak nie to alledrogo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może masz dojście do instytutu chemii UMK na Bielanach...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alchem na Polnej przy Grudziądzkiej. Koszt wysyłki z allegro jest pewnie porównywalny z ceną dwóch biletów autobusowych więc nie wiem, czy warto. Albo daj adres na PW to otrzymasz kopertę z białym proszkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupowałem w dawnym Bumarze u kobitki co ma mydło i powidło. Jak nie wiem gdzie cos kupic to ide do niej i ona zawsze to ma:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sory za offa : Hehe zmień lepiej temat bo ja myślałem że chodzi o TIR-a DAF-a ;) A takie pożywki są na pewno przy laboratoriach, może odsprzedadzą ci trochę, a jak nie to alledrogo ;)

Już zmieniam. :)

A może masz dojście do instytutu chemii UMK na Bielanach...?

Znam jednego gościa co studiuje chemie ale żeby mieć dojścia to nie bardzo.

Alchem na Polnej przy Grudziądzkiej. Koszt wysyłki z allegro jest pewnie porównywalny z ceną dwóch biletów autobusowych więc nie wiem, czy warto. Albo daj adres na PW to otrzymasz kopertę z białym proszkiem.

Cemik ja po to jechał nie będę (mam od tego ludzi) co do wysyłki dzięki za dobre chęci. :)

Dzięki Panowie adresy przekazane do Departamentu Pomysłów Niedorzecznych.

Edytowane przez Jarzyn_waleczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi