Skocz do zawartości

Wiki style na androida


amap

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że nie mam zbytnio mozliwości warzyć spełniam się w czym innym - dla nieumiejących/niechcących używac angielskiego a posiadających smartfony z androidem stworzyłem aplikację na podstawie stylów z wiki.

Jest to moja pierwsza aplikacja na androida więc się nie śmiać za głośno - jest troche duża i nawiguje sie poprzez wybór z listy ale może kiedyś ja poprawie i będzie lepsza :P

Jednocześnie zastrzegam, że nie było moja intencją zamieszczanie takiej aplikacji w żadnym sklepie internetowym a jedynie doraźna pomoc dla użytkowników forum.

Jeżeli Tomek podejmie decyzję by nie umieszczać takiej aplikacji to ją usunę - w końcu zawartość została pobrana bez zgody właściciela ;)

1. wszelkie uwagi zgłaszajcie w tym wątku, może bedę w stanie cos poprawić

2. nie biorę odpowiedzialności za ew. uszkodzenia danych na smartfonie i błędów wynikających z nieprawidłowego jej działania.

Zapraszam do testowania :)

PS

plik jest spakowany bo inaczej bym go nie zamieścił

plik dostępny w plikowni - http://www.piwo.org/.../40-style-bjcp/

 

:beer:

Edytowane przez amap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Przyda się na pewno choćby na konkursach.

 

Jedna rzecz jeszcze by się przydała skoro odwołulemy się do BJCP- obok nazwy stylu kod BJCP.

Unikniemy wtedy nieporozumień z nazwą stylu.

 

da sie zrobić - kopiowałem z wiki a tam nie było.... :)

 

Tak, Skybert ma rację.

Do tego jakby się dało żeby klawisz <- powodował powrót do listy stylów, bo teraz za każdym razem wychodzę z aplikacji :)

 

to wyższa szkoła jazdy (przynajmniej dla mnie) ale będę próbował - to jest po prostu jeden ekran na którym pojawiaja się teksty w zalezności od tego co się wybierze....

testowałem i dostosowałem wygląd do ekranu 3.7'' - jak u was to działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodałem na razie kody na wybieralnej liście - plik przeniosłem do plikowni (http://www.piwo.org/.../40-style-bjcp/)

 

przy okazji brakuje w wiki polskich opisów do: Applewine Braggot Common Cider Common Perry Dry Mead English Cider French Cider Fruit Cider Metheglin New England Cider Open Category Mead Other Fruit Melomel Other Specialty Cider/Perry Pyment (Grape Melomel) Semi-Sweet Mead Sweet Mead Traditional Perry

:beer:

Edytowane przez amap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Skybert ma rację.

Do tego jakby się dało żeby klawisz <- powodował powrót do listy stylów, bo teraz za każdym razem wychodzę z aplikacji :)

nie ma powrotu do listy stylów ale jest informacja "czy chcesz zamknąć aplikację" :) do pobrania w plikowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.