Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie w Krakowie (najlepiej w okolicy Ruczaju) kupię puste butelki?

Niedawno zaopatrywałem się w pobliskim Lewiatanie, ale ostatnio ekspediengki nie mogą (podobno) nabić na kasę samych butelek.

Odwiedziłem kilka sklepów i wszędzie ten sam tekst - butelek nie sprzedajemy, nabijają się automatycznie z piwem.

Macie jakieś pewne miejsce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrób tak jak ja - podjedź do jakiegoś małego osiedlowego sklepiku. U nich jak nawet ładnie poprosisz to i skrzynkę/kratę kupisz w dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrób tak jak ja - podjedź do jakiegoś małego osiedlowego sklepiku. U nich jak nawet ładnie poprosisz to i skrzynkę/kratę kupisz w dobrej cenie.

Próbowałem. "Nie da się/nie ma takiej możliwości/to automatycznie się nabija/to się inaczej rozlicza".

Dlatego pytam o sprawdzony punkt, gdzie dla sprzedawcy nie będzie to nadmierny kłopot. Chyba, że rzeczywiście się nie da (chociaż dało się dwa miesiące temu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hurtowania alkoholi to chyba najlepsze miejsce. Butelki do wyboru, do koloru. Każdy rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odezwij się do mnie :)

Mam około 2 skrzynek płukanych butelek z niskim kołnierzem. Odbiór osobisty - Ruczaj :)

Edyta: oczywiście nie chce za nie pieniędzy :)

Niedawno zaopatrywałem się w pobliskim Lewiatanie, ale ostatnio ekspediengki nie mogą (podobno) nabić na kasę samych butelek.

Odwiedziłem kilka sklepów i wszędzie ten sam tekst - butelek nie sprzedajemy, nabijają się automatycznie z piwem.

Edytowane przez leona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie boicie się takich butelek brudnych ,z grzybem i pleśnią brać ze sklepów ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie boję się brać.

Spróbuj zapytać (ewentualnie poprosić o uzbieranie butelek jeśli nic nie ma) w sklepie na ul. Łużyckiej "Piwa i wody regionalne".

Oczywiście pisze tutaj o butelkach bezzwrotnych. Klienci nagminnie przynoszą Danielowi butelki bezzwrotne i On je zbiera i rozdaje swoim klientom - domowym piwowarom. Butelki są do gruntownego mycia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się trochę boję, dlatego staram się mieć w pobliżu kogoś dorosłego, no i zapalone światło ;)

A poważnie, przerobiłem już takich butelek ze 150 i nic się nie przytrafiło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj zapytać (ewentualnie poprosić o uzbieranie butelek jeśli nic nie ma) w sklepie na ul. Łużyckiej "Piwa i wody regionalne".

Oczywiście pisze tutaj o butelkach bezzwrotnych. Klienci nagminnie przynoszą Danielowi butelki bezzwrotne i On je zbiera i rozdaje swoim klientom - domowym piwowarom. Butelki są do gruntownego mycia.

Dzięki, właśnie o to mi chodziło. Teraz uratował mnie leona, ale adres sobie zanotuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam od oddania ze 100 sztuk ( albo i więcej , jeszcze ich nie policzyłem ) butelek po perle. Jak się domyślasz ,są to zielone butelki. Czekają na umycie. Ale nie są w złym stanie. Sam mam zamiar je wkońcu doprowadzić do stanu używalności , ale brak czasu,

Edytowane przez pepek84

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzę do osiedlowego sklepu , za 15 zł. skrzynka z butelkami , do wyboru do koloru sam mogę dobrać butelki , mają tego tyle że czasem mi głupio jak ekspedientka wita mnie tekstem - bierze Pani dzisiaj butelki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie prościej kupić pełne i opróżnić?

na takiej zasadzie kupiłem kiedyś dwie duże puchy w Lidlu , pszeniczne z kranem 5l . Jedno jakoś wypiłem ale drugie poszło w kanał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma się czego bać. Z reguły są to butelki "dzisiejsze" wypite pod sklepem :) Później i tak płyn do garów, szczota, płukanie i chemia więc strachu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

napisze nowy post żeby nie robić off topu w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mieszkam na ruczaju i mam około 100 butelek do odsprzedania. Jeśli to nadal aktualne. Szukałem w internecie skupu butelek i trafiłem na to forum.

Pozdrawiam,

Kupie od ciebie te butelki.Oczywiście jeżeli nadal aktualne. Proszę o info na: holy666@interia.pl

Edytowane przez holy666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Nie wiem czy dalej aktualne, ale mam caly garaz butelek bezzwrotnych po piwie i innych z pod wina, etc., chetnie bym ich sprzedal.

W razie czego, prosze dzwonic 600821940 Tima albo Viktoria

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam jak by ktoś był zainteresowany to skupuję butelki zwrotne po piwie  w Krakowie

kontakt najlepiej email: krzysiek.filu@gmail.com lub  tel: 574-218-381

15gr/szt z dojazdem

Edytowane przez butelkikrk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi