Skocz do zawartości

Spotkania pomorskich piwowarów w Degustatorni Gdańsk


korko_czong

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

W imieniu Wojtka z Degustatorni Gdańsk, zapraszam serdecznie wszystkich piwowarów z Trójmiasta i okolic na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 19.00 we wspomnianej Degustatorni (Gdańsk, ul. Grodzka 16).

Własne piwo domowe mile widziane! :) Poza spotkaniem towarzyskim, degustacją własnych wyrobów i ogólną dyskusją w miłej atmosferze, doprecyzowane zostaną szczegóły dot. nowego przedsięwzięcia piwowarskiego.

 

Do zobaczenia !

Edytowane przez korko_czong
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już na fejsbuku się deklarowałem, że będę, ale w czwartek muszę pracować i nie wiem czy się wyrobię ;)

Czy grupa ta jest otwarta grupa? Próbowałem znaleźć i nie mogłem.

Zdaje się, że to pod tym adresem. Niestety aktualnie tego typu strony mam zablokowane także nie sprawdzę ;)

 

http://www.facebook....roups/beerwars/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

W najbliższy czwartek, tj. 16.05.13r. o godz. 19:00 odbędzie się kolejne spotkanie pomorskich piwowarów domowych w gdańskiej Degustatorni.

 

Btw. można by zmienić nazwę tematu na "Spotkania pomorskich piwowarów", Elroy?

Edytowane przez Usiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zmieniłem nazwę tematu.

Spotkania odbywają się w czwartki: w każdy pierwszy czwartek miesiąca ma miejsce PiwoWAR Battle, czyli pojedynki piwowarów domowych na piwo w danym stylu. Oprócz tego mniej więcej raz na miesiąc organizowane są panele degustacyjne z własnymi piwem. Najbliższe już 16.05 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zmieniłem nazwę tematu.

Spotkania odbywają się w czwartki: w każdy pierwszy czwartek miesiąca ma miejsce PiwoWAR Battle, czyli pojedynki piwowarów domowych na piwo w danym stylu. Oprócz tego mniej więcej raz na miesiąc organizowane są panele degustacyjne z własnymi piwem. Najbliższe już 16.05 :)

Przez Was nie pojadę na żadne letni wypoczynek! Co drugi piątek urlop :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Was nie pojadę na żadne letni wypoczynek! Co drugi piątek urlop :D

jaki urlop?? ostatnio się na fejsie chwaliłeś, że twój browar pracuje 365 dni w roku, znaczy sam się urlopu pozbawiłeś :smilies:

Ok. Doprecyzowuję: Urlop wypoczynkowy od pracy zarobkowej :) Choć z drugiej stony w zasadzie zawsze mając ten piątek wolny po spotkaniach/bitwach warzę piwo :) Warzenie to bardzo przyjemny wypoczynek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak forma po spotkaniu? :)

Sprawdziłem i jednak w tej APA (Bizon) nie ma Simcoe, a tylko Citra, Chinook i Cascade. Simcoe dałem do Hop Shots (chyba najlepsza APA, ale zdecydowanie przechmielona względem wytycznych stylu :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, skitrałeś go specjalnie pewnie :D;)

 

 

Czy pojawią się jakieś nowe osoby, które jeszcze na żadnym spotkaniu nie były? W końcu trochę piwowarów z Trójmiasta jest na forum :)

Planujesz jakiś "chrzest", czy co? :lol:

 

O tym nie pomyślałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.