Skocz do zawartości

plakacik


BeerGrill

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie graficzną oprawą mógłbym się sam zająć, nawet se pomyślałem czy by tego nie odtworzyć. Myślę że wydrukowanie by dużo nie kosztowało, np. A1 przy 100 szt mniej niż 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z znajomym, o cenę takiego plakatu to powiedział że nie liczy się na sztuki tylko za metr kwadratowy powierzchni. Cena za metr kw. to 40 zł Bo załóżmy wymiary 40x100 cm to daje 2 dychy za plakat. Nie wiem może by coś się dało utargować przy większej ilości.

Edytowane przez Lusterko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam już to, że tłumaczenie tego o ile byłoby proste, to wstawienie w ten plik polskich słów byłoby karkołomne (nie mamy dostępu do pliku źródłowego z edytowalnymi polami tekstowymi) ale Panowie to jest czyjaś praca! Kopiowanie i tłumaczenie bez zgody autora jest nie na miejscu. Jak ktoś chce niech sobie wydrukuje plik ze znakiem wodnym, plik jest 2000x3000 więc nawet w skali A3 powinno ładnie wyglądać.

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi, że nie posiadamy praw autorskich do grafiki (same dane są ogólnodostępnei można je wziąć z polskojęzycznych publikacji unikając przy tym przeliczania zagrabanicznych jednostek). Więc usunięcie znaku wodnego i druk byłby niezgodny z prawem a zawsze może znaleźć się ktoś życzliwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może warto stworzyć Polski plakat piwowara tzw "dekalog piwowara" na forum jest sporo grafików, albo osób z smykałką graficzną która poświęci kilka wiosennych wieczorków z piwkiem na stworzenie takiego plakatu ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może warto stworzyć Polski plakat piwowara tzw "dekalog piwowara" na forum jest sporo grafików, albo osób z smykałką graficzną która poświęci kilka wiosennych wieczorków z piwkiem na stworzenie takiego plakatu ? ;)

Mnie o coś takiego właśnie chodziło, nie żeby toczka w toczkę to samo, tylko zrobić plakat z najważniejszymi, potrzebnymi wzorami, regułkami itp. Zresztą już zacząłem, więc jak zrobię to się podzielę. Możecie napisać co na pewno powinien zawierać taki plakacik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno powinien zawierać:

- tabele chmielenia ( gdzieś była na forum taka żółto zielona po angielsku),

- wzory na obliczanie wydajności i alkoholu werska OG-FG oraz BLG.

- schematy zacierania.

- Temperatury fermentacji,

Edytowane przez Lusterko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zrobię wstępną listę. Prosze o dopisywanie propozycji.

 

- tabele chmielenia ( gdzieś była na forum taka żółto zielona po angielsku),

- wzory na obliczanie wydajności i alkoholu werska OG-FG oraz BLG.

- schematy zacierania.

- Temperatury fermentacji,

- Tabelka korekty pomiaru blg w zależności od temperatur.

Edytowane przez Lusterko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabelka ze wzorem ilości surowca do refermentacji z przelicznikiem 1g cukru= ... g miodu = ... g ekstraktu słodowego ... na 20l w temp 20°C daje nagazowanie tyle i tyle.... coś w ten deseń byłoby fajne na takim plakaciku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.