Skocz do zawartości

anteks piwowarzy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ty możesz być następny!!!!

 

Anteks nie odzywałem się do tej pory na temat Twojego zachowania ale to Ty jesteś poniżej krytyki, zachowujesz się jak konfident wyrywasz wypowiedzi z kontekstu i dorabiasz sobie swoje teorie. Przytoczę jedną gdzie podczas WFDP robiłem kursy sensoryczne, na którym byłeś (jednej części), opowiadałem co nie co o konkursie we Wrocławiu, a potem tymi wypowiedziami szykanowałeś konkurs, przekręcając je całkiem, żal mi słów na takie zachowanie. Szkoda, że nie wrzuciłeś całej wypowiedzi, żeby ludzie mieli pogląd na całość wypowiedzi bo całkiem inny kontekst był i słusznie Konus wtedy Ci napisał. Jesteś biedny ptaszek, którego młode wilcy leją? Dzieckiem jesteś obronić się nie potrafisz? Musisz swoje sprawy załatwiać publicznie, żenada nic więcej! Ostatnio większość twoich postów to 0 merytorycznej wypowiedzi, same docinki i śmieszki, z których chyba tylko Ty się cieszysz. Wyciągnij teraz coś na mnie, dużo robisz screenów z czata? Przez takich ludzi jak Ty odechciewa się wchodzić na forum, może i 9 lat tu byłeś, może i pierwsze lata to były dobrze prowadzone zapiski, pomagałeś użytkownikom pisałeś rzeczowo, a teraz co kryzys wieku średniego? Ogarnij się chłopie, święta to dobry czas na refleksje. Dodam, że zgłaszam Ciebie z obszernymi wypowiedzią do Administracji, mam nadzieje, że Elroy da ci bana na pewien czas żebyś mógł się zastanowić nad tym co piszesz i robisz. 

Wesołych świąt życzę.

 

P.S. Ciągle oskarżasz adminów o kasowanie postów. A sam co robisz?

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie się dziwię Anteksowi, mądry chłopak, mógł się dogadać przy skrzynce czy dwóch. Jak nie możesz, to bądź inteligentny, bądź ponad to, psy (nawet w Twoim mniemaniu) szczekają, a karawana, czytaj browar, idzie dalej. Ty przebacz na zaś, będzie jak grosz dany w potrzebie, co złotem wraca do Ciebie.

 

Dzisiaj znowu ktoś zamiast sherry napisał cherry, mam się za to pochlastać, zepsuć człowiekowi Święta? Nie sądzę. Piwowarstwo ma wszak łączyć, nie dzielić; i nie ma takiej warki, która by nie zażegnała konfliktu (Jeśli jest, to zaraz wysyłam Burtońskie i konflikt zażegnany).

Edytowane przez Bogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.