Skocz do zawartości

anteks piwowarzy


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzałeś się na regulamin w trakcie rejestracji

Na forum włączona jest możliwość edycji własnych postów w celach porządkowych. Używanie tej funkcjonalności do zmiany sensu wpisów oraz celowego kasowania postów będzie kara blokadą konta.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy te kilka lat temu taki punkt był, ale znam obecne warunki uczestnictwa. Czy regulamin może być sprzeczny z ogólnym prawem? To, że nie można ich kasować jeszcze nie jest tożsame z przeniesieniem praw własności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczestnictwo w forum jest dobrowolne. W każdym momencie, jeżeli ktoś z takiego zapisu nie jest zadowolony, może się do mnie zwrócić w celu usunięcia konta.

Ten zapis ma na celu zapobieganie działaniom, które zmieniają sens dyskusji lub mają charakter działania szkodliwego/złośliwego na rzecz innych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku ja wiem jaki jest cel tego zapisu.

Chodzi mi o to, że np. zamieszczając jakiś skrypt nie tracę do niego własności. Uczestnicząc w tym forum nie zrzekłem się praw do niego. W sytuacji, gdy ów skrypt staje się częścią narzędzi w mojej już komercyjnej działalności może nie zależeć mi na publicznym jego zamieszczaniu. Jeśli do tego skryptu przyłączona jest bądź co bądź wartościowa dyskusja oczywistym jest, że kasowanie całości nie ma sensu. Tym niemniej jakaś forma ukrycia skryptu za wiedzą i zgodą admina winna być możliwa. Moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzałeś się na regulamin w trakcie rejestracji

Na forum włączona jest możliwość edycji własnych postów w celach porządkowych. Używanie tej funkcjonalności do zmiany sensu wpisów oraz celowego kasowania postów będzie kara blokadą konta.

 

 

Myślę że prawie 10 lat temu nie było takiego zapisu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Dnia 18.01.2017 o 19:33, anteks napisał:

Jutro miała być warka 300!, wszystko przygotowane i .... nici z tego :wallbash:...

Co sie odwlecze ....

Powrót do korzeni, na tapecie pszenica

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warka nr czysta

skład

Pszeniczny 2500g

Pilzneński 2000g

Lubelski 30g

Gwoździe i Banany

Zacieranie

44'C 80min

62'C 20min

72'C 40min

78'C 10min

Gotowanie

60min cały lubelski

Spodobało mi sie, w poniedziałek zrobię kolejną :P

 wyszło 25l12blg. Zadane Gwoździami z terminem 05.17 rozbujanymi na karuzeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Tak testowo uwarzyłem na starych ześrutowanych słodach. Z około 5kg wyszło 23l13blg. W sumie Byłem zadowolony, ustawiłem czas i temp i maszynka wszystko zrobiła sama. Ja w tym czasie ogarniałem większy garnek ;). Szybko podnosił temp i szybko dochodził do wrzenia

0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.