Skocz do zawartości

Instalacja do mycia i płukania butelek


marcin_l85

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem coś na wzór z tego linku który podałem we wcześniejszym poście ,wszystko jest opisane pod fotkami co i z czego zrobione .

Myślę że powinno działać poprawnie ,chociaż na pewno coś trzeba będzie poprawić.

tu jest link https://plus.google....559064312910785

jak poskładam wszystko do kupy nakręcę jakiś filmik jak to działa.

Ciekawa i czytelna foto dokumentacja. Można prosić o podanie typu pompy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra robota-

pompa obraca wodą w układzie zamkniętym?

trochę nie bardzo myć tak wodą ,która po chwili jest brudna,chyba,że najpierw mycie z jakimś środkiem a potem płukanie ale nie w układzie zamkniętym

 

kolega chyba "psiuka" sobie OXI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy filmik już jest na profilu ,a co mycia to podczas dzisiejszej próby wsypałem do wody oxi z biedronki i butelki ładnie się umyły wystarczy wypłukać czystą wodą i jest Ok

w niektórych zastarzały brud musiałem ruszyć szczotka do butelek .

Co do typu pompki to jest to taka sama jak w linku http://allegro.pl/pompa-wodna-elektropompka-ve-sa2a-polar-diana-i3148660000.html od pralki polar lub diana.

Koszt całości nie jest duży , co prawda miałem już plastikową skrzynkę i pompkę a rura i kształtki pp kosztowały około 20zł. rurki ameliniowe fi 8mm po 3zł. kupione w nomi.

Do zrobienia całości potrzebna jest jeszcze wiertarka ,opalarka i narzynka i gwintownik M8x1 dlatego taki bo wycina płytszy gwint na rurce.

Gdyby zastosować pompę ogrodowa na pewno polepszyło by to wydajność myjki ale użyłem tego co miałem.

Edytowane przez gigo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.