Skocz do zawartości
Mariusz_CH

[Giełda] Rdzenie do mieszadła magnetycznego + LM317T

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam 4 sztuki rdzeni do mieszadła magnetycznego 6x25. Cena 8,8 zł za sztukę - już nie ma.

Dodatkowo mogę odsprzedać stabilizator napięcia LM317T potrzebny do samodzielnego wykonania mieszadła magnetycznego. Mam 4 szt. Cena 1,35 PLN.

Sposób dostawy: Poczta Polska

Koszt dostawy: do uzgodnienia

Stan: nowy

Edytowane przez Mariusz_CH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A coś w ogóle się kręci na takim dużym rdzeniu? Przy założeniu że wykorzystujemy wiatrak komputerowy?

Edit:

Nie ma pytania, myślałem że to 60x25

Edytowane przez josefik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie bez regulacji, tylko tyle że wentylator wolny - silent - 12cm chyba, no i się zastanawiam, czy wogóle robić regulację, chyba, że ten lej ma zniknąć podczas mieszania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, tak już sie zorientowałem.

Potrzebuję coś na startery 10l :) i te 2-3cm są nieco mało wydolne, a 4-6cm blokują już silniczek i wypadają z osi wirowania,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde gdy kupowałem, pomyślałem o kolegach z forum i wziąłem więcej pamiętając o zabójczych cenach wysyłek ze sklepów. Następnym razem stworzę odpowiedni wątek i zbiorę chętnych na wspólne zakupy. bo dla przykładu na tą chwilę jest jeszcze ktoś kto by chciał kupić rdzeń... ehhh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, tak już sie zorientowałem.

Potrzebuję coś na startery 10l :) i te 2-3cm są nieco mało wydolne, a 4-6cm blokują już silniczek i wypadają z osi wirowania,

wykorzystałem wiatrak z silnikiem asynchronicznym do szaf serwerowych (wymiary wiatraka 120x120mm); zasilany jest napięciem 240V; do regulacji obrotów wykorzystałem gotowy regulator obrotów wentylatorów nawiewnych w kominkach. Kręciłem 5litów bez problemu, a wpływ rdzenia na silnik jest praktycznie niewyczuwalny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W swoim mieszadle użyłeś tego stabilizatora ? potencjometr też ? wrzuć zdjęcie jak to połączyłeś wszystko.

Edytowane przez WiHuRa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cała elektronika siedzi w regulatorze obrotów. Wykorzystałem taki regulator: http://www.vents-gro...-sterowniki.pdf - RS-1-300

i podłączyłem do niego mój wentylator. A pomiędzy zasilanie, a regulator włożyłem jeszcze włącznik podświetlony.

Edytowane przez korzen16

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi