Skocz do zawartości

Porady przy zakupie garnka :)


Gość MiastoTG

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak te garnki w Realu, ale niedawno oglądałem takie na wagę w Biedronce. To nie są garnki ze stali tylko chyba z folii ;) - cieniuśka ta blaszka, pomacałem, pomacałem i nie kupiłem, mimo, że prawie za darmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garnki z Auchana mają grubość 1 mm , a dno ma dodatkowe 3mm

 

nie ma problemu z gotowaniem , sprawdzone wczorajszej warce , na taborecie gazowym

Edytowane przez Polo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to we Wrocławiu w Auchan już nie ma i ponoć nie bedzie zdaniem niemiłej obsługi. W Wałbrzyskim Auchan właśnie kupiłem 50l za 178zł (29zł za kg) zostały jeszcze 2. Garnek wygląda w miarę solidnie dużo lepiej jak te mniejsze w biedronce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi we wrocławskim powiedziano, że nic nie wiedzą, ale jest szansa, że dowiozą.

Jak to w takich marketach bywa - jak nie sprzeda się w jednej lokalizacji to przenoszą to drugiej gdzie popyt jest większy. Przy czym jeśli chodzi o te garnki to popyt chyba narzekać nie mogą. To są dokładnie te same garnki co tutaj:

http://www.tadar.pl/garnki-gastronomiczne/1339-gastro-q-garnek-365l-satz-p-36x36cm-5900672759976.html

Jeśli ktoś będzie miał okazje kupna to polecam brać w ciemno zwłaszcza za takie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUCHAN Kraków - BONARKA: stan na dzisiaj (20-sty-2014; godz. 20.30):

50 L - 4 szt.

36 L - 2 szt.

25 L - 4 szt.

mniejsze - po kilka szt.

Życzę udanych zakupów.

 

W Krk już nie ma nic... oprócz 25l... stan an dziś (w obu Auchan-ach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem z wyborem garnka wraca jak bumerang.

na tapecie jako pierwszy http://allegro.pl/ga...914388782.html- Gość zachwala że ma końcówkę w super cenie .Jeżeli chodzi o pojemność to już pisałam wcześniej ,że dam rade uwarzyć 20-litrowe warki-chodzi mi o to ,czy ktoś z Was posiada taki garnek i jest zadowolony z jakośći.

druga opcja to http://astra-agd.pl/...-0l-a1948.html- tu nie potrzeba rekomendacji -dobry ,nie chiński [turecki]-cena zaporowa. I trzecia opcja http://allegro.pl/garnek-emaliowany-30-l-36-cm-olkusz-piwo-agd-i3926558959.html. Męczy mnie to jak kac-tu bym chciała dobry ,ale ten dobry za drogi ,emaliowane mam w domu 10-litrowe trochę poobijane i z lekką rdzą ..Generalnie chciałabym poznać opinie potencjalnego uzytkownika tego pierwszego gara,bo jeśli ktos z was go ma i jest zadowolony ,to jeszcze dzis go klikam.

,

Edytowane przez betiglo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten pierwszy, choć link się nie otwiera ale po nazwie wiem jaki to gar :)

Jakość bardzo dobra, grube dno, solidny.

 

Jedna rzecz, w nim zmieścić się około 24l brzeczki do gotowania więc ciężko ci będzie zrobić na nim 20l, raczej 18-19l.

 

Edit.

Chyba już tu pisałem w tym wątku :D

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ga...3914388782.html Nie wiem ,czy teraz weszło ,ale jak wiesz o który chodzi to mnie uspokoiłes .Ten litr ,czy 2 nie ma dla mnie duzego znaczenia ,najwyżej piwo wyjdzie mocniejsze ,lub przy dolaniu na koniec tych dwóch litrów mniej nachmielone.

Odetchnęłam z ulgą ,bo facet z drugiego linku zachwalajac swój turecki produkt wypowiadał się o tym ,że tam może dno na pół pęknąć ,ze to żadna stal ,nawet nie ma oznaczenia [18/10] miał to być cienki złom w/g niego,Zdjęcia obydwu identyczne ,opisy też.i to jest ten cały urok zakupów przez internet....wielkie dzięki za twoja opinię.

Sorki ,faktycznie juz pisałeś ,ale ja ostatnio jestem zamotana

Edytowane przez betiglo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie w linkach dałaś jakiś znak na końcu stąd źle się otwierają, ale nie szkodzi. Może Ci zmące jeszcze :) Ewentualnie ten gość sprzedaje też 40l i 55l w cenie poniżej sporo 300 zł. Popytaj kiedy będzie miał, stosunek wielkości do ceny będzie lepszy a i gar będzie wtedy bardziej przyszłościowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goscia męczyłam,czy będzie miał trzydziestki ,ale mąci ,ze tylko tą partię 26 l udało mu sie kupić w tej rewelacyjnej cenie i wysprzedaje .Obawiam się ,ze nie chce się bawić w te duze gary ,bo generalnie ciężko schodzą .[nie tylko jemu -np. Garpol tez juz się wycofał z tych większych litraży ,bo było małe zainteresowanie]

generalnie ,na pewno w tej branży nie będe rozwojowa w sensie powiększania objętości kolejnych warek ,jeśli już to bardziej skłaniam się do eksperymentowania z różnymi kombinacjami słodów i chmieli.Wiem,ze trochę będzie problemów z tym mniejszym garem [choćby zestawienie go pełnego z kuchenki w celu ostudzenia ,ale i tu pewnie mogę odlać trochę do drugiego gara i studzić w dwóch.Nagorsze jest to ,ze lubie proste i komfortowe rozwiazania ,a tu szkoda mi dołożyć te 130zł do tego z korkmaza i mieć wygodę bez kombinacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagorsze jest to ,ze lubie proste i komfortowe rozwiazania ,a tu szkoda mi dołożyć te 130zł do tego z korkmaza i mieć wygodę bez kombinacji...

 

W takim razie poważnie się zastanów na kupnem jednak większego garnka. Może się okazać że po paru warkach zacznie Cię to wkurzać. Lepiej kupić raz a dobrze niż się później bujać ze sprzedażą i kupnem nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że radzisz dobrze,tylko alternatywa do tego 26l jest ten za 320zł [korkmaz]-znowu myślenie zajmie mi trochę....[Zeby on znalazł u mnie jakies szersze zastosowanie ,a tak max -4 razy w roku,a resztę życia spędzi zakurzony w piwnicy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.