Skocz do zawartości

Gdzie w Krakowie są zestawy do wyrobu wina?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie gardzę winem, czasem nawet jakieś zrobię. Jednak gdy mam pytanie z winiarstwem związane, to na winnym forum je zadaję. Po prostu z zamiłowania do trzymania się ustalonych zasad. "POLSKI PORTAL PIWOWARSKI PIWO.ORG"- nie winiarski.

Edytowane przez Jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gardzę winem, czasem nawet jakieś zrobię. Jednak gdy mam pytanie z winiarstwem związane, to na winnym forum je zadaję. Po prostu z zamiłowania do trzymania się ustalonych zasad. "POLSKI PORTAL PIWOWARSKI PIWO.ORG"- nie winiarski.

Czyli wg Ciebie takie kategorie jak domowe specjały, komputery, fotografia powinny wylecieć z forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się również. Jak smakuje takie wino ?

 

Robiłem raz, ma teraz 2 lata i wszyscy mówią, że zacne ;) Ja nie pijam wina, więc sobie leżakują butelki, bez obawy o wypicie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że w związku z wyraźnym wzrostem liczby użytkowników forum, należy baczniej przyglądać się tematom zakładanym. Żeby uniknąć sytuacji, że za jakiś czas, w natłoku tematów nie związanych z piwowarstwem, ciężko będzie znaleźć coś ściśle związanego z naszym hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że w związku z wyraźnym wzrostem liczby użytkowników forum, należy baczniej przyglądać się tematom zakładanym. Żeby uniknąć sytuacji, że za jakiś czas, w natłoku tematów nie związanych z piwowarstwem, ciężko będzie znaleźć coś ściśle związanego z naszym hobby.

Sam pisałeś w tematach o pile spalinowej, ogórkach czy zakładałeś temat o profesorze z rodziny królewskiej. Nie samym piwowarstwem człowiek żyje :beer:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerka, jakoś bym chciał się wykręcić, ale nie mam pomysłu :smilies: . Może jak zejdę do piwniczki to mnie oświeci :D:beer:

 

Edit:

No i nie oświeciło mnie. Za to odkryłem, że mój Porter czekoladowy, choć dosyć młody (2 miesiące) jest już całkiem smaczny :) .

Edytowane przez Jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.