Skocz do zawartości
Rageofhonor

Gdzie w Krakowie są zestawy do wyrobu wina?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie gardzę winem, czasem nawet jakieś zrobię. Jednak gdy mam pytanie z winiarstwem związane, to na winnym forum je zadaję. Po prostu z zamiłowania do trzymania się ustalonych zasad. "POLSKI PORTAL PIWOWARSKI PIWO.ORG"- nie winiarski.

Edytowane przez Jacenty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie gardzę winem, czasem nawet jakieś zrobię. Jednak gdy mam pytanie z winiarstwem związane, to na winnym forum je zadaję. Po prostu z zamiłowania do trzymania się ustalonych zasad. "POLSKI PORTAL PIWOWARSKI PIWO.ORG"- nie winiarski.

Czyli wg Ciebie takie kategorie jak domowe specjały, komputery, fotografia powinny wylecieć z forum?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie spotkałem się również. Jak smakuje takie wino ?

Robiłem raz, ma teraz 2 lata i wszyscy mówią, że zacne ;) Ja nie pijam wina, więc sobie leżakują butelki, bez obawy o wypicie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam, że w związku z wyraźnym wzrostem liczby użytkowników forum, należy baczniej przyglądać się tematom zakładanym. Żeby uniknąć sytuacji, że za jakiś czas, w natłoku tematów nie związanych z piwowarstwem, ciężko będzie znaleźć coś ściśle związanego z naszym hobby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam, że w związku z wyraźnym wzrostem liczby użytkowników forum, należy baczniej przyglądać się tematom zakładanym. Żeby uniknąć sytuacji, że za jakiś czas, w natłoku tematów nie związanych z piwowarstwem, ciężko będzie znaleźć coś ściśle związanego z naszym hobby.

Sam pisałeś w tematach o pile spalinowej, ogórkach czy zakładałeś temat o profesorze z rodziny królewskiej. Nie samym piwowarstwem człowiek żyje :beer:;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cholerka, jakoś bym chciał się wykręcić, ale nie mam pomysłu :smilies: . Może jak zejdę do piwniczki to mnie oświeci :D:beer:

Edit:

No i nie oświeciło mnie. Za to odkryłem, że mój Porter czekoladowy, choć dosyć młody (2 miesiące) jest już całkiem smaczny :) .

Edytowane przez Jacenty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie widziałem czegos takiego - w zestawie jest jakiś skoncentrowany sok z owoców?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi