Skocz do zawartości

System rabatowy BA


Rekomendowane odpowiedzi

Synu zaprawdę powiadam Ci nie z powodu śrutowania :) . Na moim przykładzie to wyglądało tak że po zamówieniu w piątek rano przesyłka gls była w piątek rano ( bez śrutowania) . Innym razem zmieścili się w cztery dni po dwukrotnej telefonicznej prośbie o szybkość wysyłki. Oczywiście wpłata była 5min. po zamówieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz sie tak rozpisujemy co ile dochodzilo... to moze i ja dodam swoje 3 grosze..

moja 1 paczka - zestaw startowy i takie tam bzdeciki - czekalem 3 dni na wysylke ( oczywiscie 0 srutowania - to byly ekstrakty ) , 2 paczka to zestawy w tym jeden srutowany i czekalem 8 dni na wysylke... , 3 paczka ktora wlasciwie nie byla dla mnie ale przeze mnie zamawiana gdyz mialem juz 5% rabat - zamowienie o godzinie 12... o godzinie 16 dostalem maila ze zostala juz wyslana, a na drugi dzien o godzinie 12 juz mialem ja w swoich rekach ... ( ahhhhhhhhh dlaczego ona akurat nie byla moja ??? :rolleyes: ) i gdzie tu logika ? :lol:

tak czy siak dla mnie wysylka powiedzmy z opoznieniem 3-4 dniowym jest do przyjecia - nie wymagajmy by oni ciagle biegali jak mrowki... ale wtedy gdy przyszlo mi czekac 8 dni na wysylke... troszke bylem poddenerwowany i zadzwonilem do nich z "zalem" :P

 

a rabaty jak u mnie sa bez zmian tak wiec problemu raczej nie ma :(

 

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy weźcie pod uwagę, że jeśli zamówienie się spiętrzają jak np. początek sezonu piwowarskiego, okres przedświąteczny, ogłoszenie promocji, to nie jest ważne czy zamówienie jest duże czy małe, ze śrutowaniem czy bez. Po prostu ustawia się w kolejce do realizacji i czeka. Jeśli żadne z tych zdarzeń nie występuje zawsze mogą wystąpić takie zdarzenia jak urlopy czy epidemia grypy.

 

Co do wykonania przelewu 5 minut po dokonaniu zamówienia, to ważne jest chociażby czy była to 9:05 czy 17:05. Ważne w jakim banku macie konto, w którym dniu tygodnia dokonujecie transakcji itd. Jeśli zrobisz przelew w piątek o 17tej, to jeśli nie masz konta w tym samym banku co BA, nie zobaczą oni tych pieniędzy przed poniedziałkiem rano, a może nawet po południu, a w naszym mniemaniu minęły już 4 dni.

 

Ja na terminowość przesyłek z BA nie mogę narzekać. Staram się zamawiać między piątkiem a poniedziałkiem do południa, tak aby na następny weekend mieć przesyłkę u siebie i zwykle się udaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Kopyr, Jejskiemu chodziło raczej o wpłatę internetową,która na koncie odbiorcy pieniędzy jest max po pół godzinie,bez wzgledu na bank)- off topic

Ja wiem o co mu chodziło. :lol:

A dlaczegóż to bez względu na bank? Natychmiast operacja jest księgowana IMO tylko jeśli przelew jest w tym samym banku. Jeśli nie to przelew normalnie idzie elixirem jak każdy inny. Elixir ma 2 czy 3 sesje dziennie i tyle. Bankowcem nie jestem, ale zawsze byłem przekonany, ze tak to właśnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczegóż to bez względu na bank? Natychmiast operacja jest księgowana IMO tylko jeśli przelew jest w tym samym banku. Jeśli nie to przelew normalnie idzie elixirem jak każdy inny. Elixir ma 2 czy 3 sesje dziennie i tyle. Bankowcem nie jestem, ale zawsze byłem przekonany, ze tak to właśnie wygląda.

Oczywiście,że tak to wygląda, jak pisze Kopyr. Jedynym przypadkiem jest płatność kartą, bo o powodzeniu transakcji odbiorca jest informowany natychmiastowo. Nie znaczy, że ma na swoim koncie wpłatę. Na tą też się czeka.

 

Nie ma takiej możliwości, żeby po pół godzinie przelew wysłany z banku X był na koncie w banku Y. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja chyba jestem w czepku urodzony :lol: zawsze jak wpłacałem pieniądze z mojego banku PKO przez Inteligo to np w mbanku byly w pol h (płaciłem za jakieś tam aukcje). :P

 

Czyżbym zawsze trafiał chwile przed sesją...

Bardzo możliwe. Kiedy są sesje elixiru, można obejrzeć tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie pisalem tego z zalem do BA... a napewno nie w przypadku czekania 4 dni na realizacje ( poza tym ja podawalem liczby dni tylko roboczych ) lekki zal mialem jak czekalem 8 dni... czyli praktycznie 2 tygodnie na zamowienie - ale zadzwonilem - przeprosili i w tym samym dniu wyslali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Tylko do końca dzisiejszego dnia promocja 25 % w BA na :

Red Irish Ale i STOUT

Właśnie miałem dokupić odrobinę słodów. Pomyślałem, że promocja 25% to (nawet w zestawie) będzie trochę taniej.

Kupię osobno... Niekoniecznie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.