Skocz do zawartości

System rabatowy BA


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zdziwiłam się wchodząc na stronę BA, okazuje się, że system rabatowy uległ zmianie. Obecnie maksymalny rabat to 5% niegdyś było to 11% :D Na dodatek nastąpiły znaczne podwyżki cen drożdży płynnych. Na szczęście udało mi sie je jeszcze kupić po starych cenach.

Czy ktoś się orientuje od kiedy system rabatowy się zmienił?

 

Na dodatek chyba zmieniali go na szybko :D

 

Przykład

Jeżeli Twoje zakupy (realizowane w dowolnych odstępach czasu) przekroczą 700 zł, otrzymujesz zniżkę 10%. Zaoszczędzona kwota widoczna jest w formularzu wypełnianym podczas zamawiania produktów w koszyku.

 

Kolejne progi rabatowe wyglądają następująco:

- gdy Twoje zakupy przekroczą 350 zł - rabat 2%

- gdy Twoje zakupy przekroczą 700 zł - rabat 4%

- gdy Twoje zakupy przekroczą łącznie 2500 zł - rabat 5%

Edytowane przez dori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie, udało mi się jeszcze z 10 % rabatem dostać przesyłkę w poniedziałek.

Dzwoniłem i właściwie brak konkretnego wytłumaczenia generalnie sytuacja rynkowa :D gdy mówię, że zmniejszanie wypracowanych rabatów to nie fer to otrzymuje info, że system pracował kilka lat i niestety przyszedł czas na zmianę.

Lada moment ma się ukazać nius w tej kwestii.

Na pocieszenie powiedzieli, że pewien asortyment stanieje :D

Edytowane przez kempes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

hmm, w związku ze zmianami w systemie rabatowym (które są czynione, ale jeszcze nie zakończone), powstało mało przyjemne zamieszanie spowodowane, mówiąc krótko, wpadką informatyczną :D

Proszę dajcie nam trochę czasu na rozwiązanie problemu.

Wszystkie zmiany w systemie zgodnie z planem ogłosimy przed jego oficjalnym wprowadzeniem.

Jeśli ktoś "w tych godzinach" dokona zakupów i nie otrzyma naleznego rabatu "z automatu", to ten błąd zostanie naprawiony ręcznie :D

Jeszcze raz przepraszamy za zamieszanie.

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz tylko pytanie :

czy te rabaty 5, 10, 11% pozostają ( ale cos sie tam wam pomieszalo ) , czy zmienione zostana one na 2,4,5 % ( ale jak narazie w systemie nadal przy uwzglednianiu koncowej kwoty sa odliczane rabaty w wysokosci 5,10,11 % ) ?

troche jest to niejasno napisane dlatego pytam.

jesli to ta 2 opcja to nie wiem czy jest sens dawania jakichkolwiek rabatow szczegolnie tych 2% to roznica 2 zł na kwocie 100 zl :) dajcie spokoj - to lekka kompromitacja

 

dodam iz z tego co widze to narazie zmianie ulegly ceny drozdzy i to w sumie o kilka zl ... ( wlasciwie plynne to juz cena kosmiczna ) - zadnych obnizek nie odnotowalem...

 

w takim razie trzeba tylko powiedziec :

 

elroy ! :D zycze szybkiego rozkwitu ! :D

Edytowane przez rad998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy te rabaty 5, 10, 11% pozostają ( ale cos sie tam wam pomieszalo ) :

Daj im chwilę... jak dojdą do ładu to napiszą co i jak.

Ja stawiam na to, że ci co mają rabaty 5, 10, 11% to je zachowają.

A nowi będą mieli rabaty po nowemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie trwa aktualizacja systemu rabatowego w sklepie Browamatora.

W związku z tym, serdecznie prosimy osoby posiadające uprawnienia do rabatów w wysokości 5, 10 i 11% o wstrzymanie się z dokonywaniem zakupów poprzez nasz serwis do czasu oficjalnego ogłoszenia informacji o zakończeniu zmian w systemie rabatowym.

proszę się wstrzymać z zamawianiem do czasu obcięcia rabatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem coś zamówić, ale w tej sytuacji czekam. Miałem 11% to jest jakiś rabat. JK

Właśnie godzinę temu złożyłem zamówienie w BA i jak miałem 10% tak mam nadal.

Nie wiem po co ta panika?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie jak był zakładany ten wątek to niestety zamiast 10% miałem 5% (sprawdzałem) dopiero później,

jak się zrobił szum, coć tam poprawili.

Na forum BA Zdrój wyjaśnił całe to zamieszanie. Przeczytałem to dopiero dzisiaj

 

http://www.browamator.pl/szczegoly.php?Odp_Odp_Co_sie_stalo_z_rabatem&przedm=7233285&grupa_p=12

 

A tak na marginesie: chyba z powodu tego zamieszania musieli nie mieć roboty ,bo zamówione przeze mnie wczoraj przed północą produkty już dzisiaj zostały wysłane :) więc jutro będę miał co robić :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie: chyba z powodu tego zamieszania musieli nie mieć roboty ,bo zamówione przeze mnie wczoraj przed północą produkty już dzisiaj zostały wysłane :) więc jutro będę miał co robić :)

To może już tak będzie na stałe - ja zamówiłem w niedzielę, dostałem we wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego złego...... JK
To może już tak będzie na stałe - ja zamówiłem w niedzielę' date=' dostałem we wtorek.[/quote']

I tak trzymać :)

 

pozdr

Jak już tym wątkiem idziemy - BA raczej problemów z czasem realizacji nie ma. Paczki od nich idą szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tym wątkiem idziemy - BA raczej problemów z czasem realizacji nie ma. Paczki od nich idą szybko.

Do tej pory wszystkie moje przesyłki od złożenia zamówienia do momentu "wysłane" czekały ~7 dni ,a samo

dostarczenie przez kuriera to 1-2 dni.

Dlatego dzisiaj bardzo się zdziwiłem, oczywiście pozytywnie :) :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.