Skocz do zawartości

Szervusz - to po węgiersku aby nie było sztampy


Vulpes

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drogie koleżanki i drodzy koledzy!

 

Jestem nowy, więc piszę te parę słów, aby się przywitać. Jestem obecnie na początku mojej przygody z domowym piwkiem.

Troszkę ( choć żona twierdzi, że wpadłem w listopadzie w jakąś czarną dziurę i nic innego nie robię tylko siedzę przed kompem ) czytałem forum i informacje zawarte na portalu, Mam za sobą 5 warek uwarzonych metodą zacierania, co jest dla mnie nie lada sukcesem. Jak na razie nic nie poszło w kanał. Trochę obawiam się cokolwiek pisać na forum, gdyż na pierwszy rzut oka Wasze doświadczone juz posty onieśmielają takiego robaczka jak ja. Mam nadzieję, że kiedyś się przełamię i też włączę się w rozmowę na jakiś temat. Piwko robię w domku pod Wrocławiem, a wiadomo przecież, że Wrocław od zawsze poddaje się ostatni, więc po pierwszych niepowodzeniach na pewno nie odpuszczę,

 

Przepraszam za ewentualne błędy w pisaniu. Wiem, że sadzę ich od cholery i ciut ciut.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát :)

Nic się nie bój, pisz śmiało. Większość forumowiczów pamięta, że też kiedyś zaczynało ;)

Powodzenia, samych udanych warek!!

Edytowane przez mimazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Vulpes 5 warek to już coś bez obaw śmiało zadawaj pytania są tu tacy że zawsze pomogą i doradzą

és hol a magyar jeszcze trochę pamiętam słówek po trzech latach kontraktu chociaż to dosyć dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.