Skocz do zawartości
Vulpes

Szervusz - to po węgiersku aby nie było sztampy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drogie koleżanki i drodzy koledzy!

Jestem nowy, więc piszę te parę słów, aby się przywitać. Jestem obecnie na początku mojej przygody z domowym piwkiem.

Troszkę ( choć żona twierdzi, że wpadłem w listopadzie w jakąś czarną dziurę i nic innego nie robię tylko siedzę przed kompem ) czytałem forum i informacje zawarte na portalu, Mam za sobą 5 warek uwarzonych metodą zacierania, co jest dla mnie nie lada sukcesem. Jak na razie nic nie poszło w kanał. Trochę obawiam się cokolwiek pisać na forum, gdyż na pierwszy rzut oka Wasze doświadczone juz posty onieśmielają takiego robaczka jak ja. Mam nadzieję, że kiedyś się przełamię i też włączę się w rozmowę na jakiś temat. Piwko robię w domku pod Wrocławiem, a wiadomo przecież, że Wrocław od zawsze poddaje się ostatni, więc po pierwszych niepowodzeniach na pewno nie odpuszczę,

Przepraszam za ewentualne błędy w pisaniu. Wiem, że sadzę ich od cholery i ciut ciut.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj na forum. Pozdrawiam z Rydułtów

Edytowane przez Szwed

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát :)

Nic się nie bój, pisz śmiało. Większość forumowiczów pamięta, że też kiedyś zaczynało ;)

Powodzenia, samych udanych warek!!

Edytowane przez mimazy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, Vulpes 5 warek to już coś bez obaw śmiało zadawaj pytania są tu tacy że zawsze pomogą i doradzą

és hol a magyar jeszcze trochę pamiętam słówek po trzech latach kontraktu chociaż to dosyć dawno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Vulpes;D

P.S.

Fajny avatar - własnej roboty?;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i ege szege dre co prawda chyba jakieś znaczki u góry były ale w przybliżeniu to znaczy na zdrowie! Witam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fitay na Forum! :D

Pisz, czytaj, zacieraj - niekoniecznie w tej kolejności.

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi