Skocz do zawartości
ladigb

(Kupię) Poradni Jak warzyć piwo - Ziemowit Fałat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak Jak w temacie kupię poradnik ponieważ w żadnym sklepie ani allegro nie można dostać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mogę odstąpić, do UK troche daleko ale Wejherowo mam rzut kamieniem a jak Przylatasz to Lech Walesa Airport mam pod domem.

Edytowane przez gacek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Gacek ale załatwiłem już sprawę książki z bimbelt, ale z chęcią wpadnę na piwko jak przylecę :)

Temat można zamknąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mogę odstąpić, do UK troche daleko ale Wejherowo mam rzut kamieniem a jak Przylatasz to Lech Walesa Airport mam pod domem.

Jeśli to aktualne to ja chętnie odkupię od Ciebie tę książkę:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może by tę książkę zeskanować, choć nie wiem czy Ziemek byłby zadowolony :-|

Edytowane przez gacek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie żartujcie, że będziecie piracić, zwłaszcza pozycję traktującą o bardzo elementarnych sprawach.

Umieszczenie jej gdziekolwiek na forum w formie cyfrowej (nie autoryzowanej) będzie skutkowało stałym zablokowaniem konta na porg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chciałbym tę książkę odkupić a nie korzystać ze skanu:) wolę formę papierową:) niestety nie można jej nigdzie dostać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Browamator ma mieć podobno koło marca, dla mnie niestety za długo wiec szukam używanej :)

Edytowane przez ladigb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie żartujcie, że będziecie piracić, zwłaszcza pozycję traktującą o bardzo elementarnych sprawach.

Umieszczenie jej gdziekolwiek na forum w formie cyfrowej (nie autoryzowanej) będzie skutkowało stałym zablokowaniem konta na porg.

Delikatnie to Ująłeś ;)

Czuję się wywołany do tablicy i mam nadzieję, że z mojego posta można było odczytać troskę o autora publikacji i jego prawa. A żeby nie było niedomówień to ustaliłem z ladigb, że poślę mu książkę za cenę kosztów przesyłki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi