Skocz do zawartości

referendum w sprawie ratowania szkolnictwa


shayboos

Rekomendowane odpowiedzi

Ustrój w którym państwo wie lepiej co jest dobre dla obywatela - to ujdzie jako całkiem dobra definicja faszyzmu

 

I za to cię lubię. :) Ale już się nie odzywam, bo zostanę uznany za aspołecznego i manifestującego swoje poglądy polityczne.

Ale tak się zastanawiam - ciekawe czy ktoś będzie miał odwagę uznać za aspołecznego właściciela pierwszego w Polsce browaru rzemieślniczego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że pijesz do dyskusji która była owego czasu. Jake zostałeś ostrzeżony o ciągłe wtrącenie tematów politycznych (w których tylko Ty masz zawsze rację) wszędzie gdzie się dało i było to maksymalnie męczące nie tylko dla mnie. Jeżeli Coder będzie się zachowywał tak jak Ty w niejednym wątku (w co jak znam Piotrka szczerze wątpię), to postąpię tak samo. Nie wiem.. czujesz się pokrzywdzony ? Taką aluzję jak wyżej wrzucałeś już ostatnio, więc może powiedz co Ci na sercu leży i zamknijmy temat.

Edytowane przez elroy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie leży na sercu, bo nie mam w zwyczaju przejmować się forum internetowym, które jest dla mnie tylko jednym z wielu środków wymiany poglądów (niekoniecznie politycznych ;) ). Męczy mnie tylko promowanie jednej jedynie słusznej ideologii nawet w tematach nie związanych z piwowarstwem i jakaś dziwna poprawność polityczna. Więcej odwagi! To naprawdę nie boli jak ktoś nazwie cię pi... albo mo... (uwaga - polityka).

Naprawdę nie mam zamiaru odpowiadać na jakąś głupią wypowiedź tak, żeby ktoś się nie obraził i było to po linii partyjnej. Odpowiadam tak jak uważam. Ani nie mam zamiaru w ogóle nie odpowiadać, bo to już byłaby autocenzura.

 

"Różnica zdań jest motorem postępu."

Edytowane przez jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie leży na sercu, bo nie mam w zwyczaju przejmować się forum internetowym, które jest dla mnie tylko jednym z wielu środków wymiany poglądów (niekoniecznie politycznych ;) ). Męczy mnie tylko promowanie jednej jedynie słusznej ideologii nawet w tematach nie związanych z piwowarstwem i jakaś dziwna poprawność polityczna. Więcej odwagi! To naprawdę nie boli jak ktoś nazwie cię pi... albo mo... (uwaga - polityka).

Widzisz Elroy tworzy zasady na tym forum, nie ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.