Skocz do zawartości
mzk

[Giełda] Sprzedam myjkę rotacyjną

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przewidziane są negocjacje? :D

Masz myjkę wartą 67zł za 45zł a Ty chcesz jeszcze negocjować? :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem wystawić za 50 ale sam ze sobą przenegocjowałem na 45 żeby cena z kosztami przesyłki była atrakcyjna, więc już jest po negocjacjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z kosztami przesłki to 55, samej myjki w sklepie się raczej nie zamawia, do tego jak ma się rabat, to różnica będzie ... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a te koszty przesyłki to..?

aa już widzę ok.

Za 50 z przesyłką mogę wciągnąć.

Edytowane przez BeerGrill

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech zrozumiem: uważacie że powinienem obniżyć cenę tak na wypadek gdyby myjką zainteresował się ktoś kto przepuścił w BA 2500 zł i ma tam 5% rabatu ? To umówmy się tak: jak ktoś kupi ode mnie towaru za 1000 zł to dam 10% rabatu i myjkę w prezencie. Tak będzie najzdrowiej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech zrozumiem: uważacie że powinienem obniżyć cenę tak na wypadek gdyby myjką zainteresował się ktoś kto przepuścił w BA 2500 zł i ma tam 5% rabatu ? To umówmy się tak: jak ktoś kupi ode mnie towaru za 1000 zł to dam 10% rabatu i myjkę w prezencie. Tak będzie najzdrowiej :D

:okey::beer: :beer: :beer: :beer:

wywołałeś uśmiech na mej gębie :smilies:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Boś młody piwowar :smilies:

Nie psuj negocjacji :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem wystawić za 50 ale sam ze sobą przenegocjowałem na 45 żeby cena z kosztami przesyłki była atrakcyjna, więc już jest po negocjacjach.

Spoko, ja tylko spytałem tak samo jak bym spytał w komisie samochodowym w przypadku kupna używanego auta - tyle że adwokatów u nas jest pod dostatkiem, mi Twoja odpowiedź wystarczy. :okey:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możecie potraktować tą myjkę jak nową, wypróbowałem ją na kilku butelkach zaledwie, ale to naprawde jest sprzęt na duży brud. Ja takich brudnych butelek nie mam, więc zwykła szczotka mi wystarczy. Jak ktoś chce za 50 zł to w drugim ogłoszeniu mam nalewak, przy kupnie obydwu wysyłam jedną paczką i koszt przesyłki spada o połowę, wtedy myjka wychodzi za 50 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co masz jeszcze ciekawego, oprócz nalewaka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem to jeżeli kogoś dana rzecz nie interesuje ,

po co zabiera w ogóle w tym temacie głos.

To jest takie podpuszczanie. Koś chce to kupuje nie to nie, albo się targuje - ale zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem to jeżeli kogoś dana rzecz nie interesuje ,

po co zabiera w ogóle w tym temacie głos

cecha narodowa????? :P

może druga obok tej, że każdy polak do lekarz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy Polak to ekspert od wszystkiego, począwszy od paraboli lotu skoczka narciarskiego do analizy naprężeń w skrzydle samolotu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

analizy naprężeń w skrzydle samolotu

miałem to na studiach i do tego czasu nie latam samolotem..... wnioski są przerażające

Edytowane przez korzen16

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nieskromnie mogę powiedzieć że obejrzałem na tyle dużo odcinków Dr House'a że jestem już trochę lekarzem. Z pomocą Dr Googla oczywiście..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

analizy naprężeń w skrzydle samolotu

miałem to na studiach i do tego czasu nie latam samolotem..... wnioski są przerażające

O ja też miałem jakieś tam mechaniki lotu i tego typu sprawy. Mam coś na Twoje obawy, powinno Ci się spodobać. To jest nowa fizyka, ta co się uczyłeś jest nieaktualna:

Prof. Binienda zaprezentował ekspertyzę dotyczącą tego, co powinno się dziać ze skrzydłem oraz z całym samolotem, gdyby z prędkością 270 km/h zderzył się z brzozą.

- Gdyby tak było, że ten samolot naprawdę uderzył w to drzewo, to wnioski są takie: skrzydło samolotu Tu-154M przecina drzewo niezależnie od wysokości uderzenia w drzewo, orientacji samolotu czy odległości miejsca uderzenia od końca skrzydła - powiedział prof. Binienda. Jednocześnie podkreślił, że "uszkodzenie skrzydła nie zmniejszyłoby powierzchni nośnej ani stabilności samolotu".

Edytowane przez mzk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czytałem to w gazecie prawnej,

ze studiów pamiętam także to, że co pięć lat podwaja się ilość technicznej wiedzy - czyli nie do ogarnięcia :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Trochę panowie wam temat ewoluował :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi