Skocz do zawartości

Tapatalk za darmo na piwo.org - ankieta.


elroy

Aplikacja Tapatalk dedykowana dla piwo.org  

90 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdyby była możliwość używania Tapatalk za darmo, ale tylko w obrębie piwo.org to:

    • Chętnie pobiorę na mój telefon z Androidem, iOS
      39
    • Już mam, więc nie jest mi to potrzebne
      12
    • Nie czytam forum z urządzeń mobilnych, lub bardzo sporadycznie
      39


Rekomendowane odpowiedzi

Twórcy Tapatalk pozwalają od pewno czasu stworzenie aplikacji na bazie swojej platformy która będzie dedykowana dla danego serwisu. Inaczej mówiąc Tapatalk, ale taki, gdzie poczytasz tylko piwo.org. Taką aplikację będzie można pobrać (w naszym przypadku za darmo) w AppStore i Google Play.

Jako, że dostęp kosztuje parę złotych, a nie chciałbym źle zainwestować, prosiłbym o wypełnienie ankiety (anonimowa), lub o ewentualny komentarz.

 

Jeżeli ktoś nie miał okazji się pobawić, to wygląda mniej więcej tak (oczywiście w wersji polskojęzycznej)

 

android_F5C378.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam TapaTalka praktycznie caly czas w 90%. Cos podobnego ma od jakiegos czasu HomeBrewTalk. Troszke szwankuje tam wyszukiwanie, ale to chyba wina nie samej aplikacji.

Chcialbys aby istnialy rownolegle? Tzn. 'normalny' TapaTalk oraz ten nowy? Jak rozumiem, kaza sobie placic za 'dedykowane hostowanie' forum?

Edytowane przez mirogster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tapatalk do piwo.org nie potrzebuję, bo używam zwykłej wersjii mobilnej i działa b.dobrze. Do HomeBrewTalk używam talpatalk i zupełnie to mi się nie podoba, jest do d...

Edytowane przez scooby_brew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapatalk od wersji via przeglądarka internetowa pewnie będzie o tyle lepsza, że będzie Ci wysyłać powiadomienia push, będziesz mógł łatwiej śledzić forum na bieżąco. Bardzo chętnie pobiorę taką wersję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbys aby istnialy rownolegle? Tzn. 'normalny' TapaTalk oraz ten nowy? Jak rozumiem, kaza sobie placic za 'dedykowane hostowanie' forum?

 

Tak, to byłaby osobna, niezależna od klasycznego Tapatalk, aplikacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~100 pln miesięcznie to jednak jakiś grosz jest, jeśli przychód z reklam / banerów na to pozwala to jestem za, ja bym na pewno skorzystał, jako że często jestem poza domem. Z drugiej strony, jeśli miałoby to w widoczny sposób uszczuplić budżet na utrzymywanie serwera/domeny/redaktora itp,, to obecna wersja mobilna nie jest taka zła i można przy niej zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym programie obskakuję 4 fora piwowarskie, 2 motoryzacyjne i jeszcze pojedyncze o innych rzeczach, razem z 15. Z takim dedykowanym programem dla piwo.org to będzie dla mnie wyjątkowo niewygodne, bo kolejna aplikacja. Nie wspominając o tym, że tapatalk to wyjątkowo żarta aplikacja i z telefonem entry-level trudno byłoby mieć zainstalowane kilka aplikacji.

 

M.in. dlatego właśnie przestałem całkowicie zaglądać na HBTalk. Jak będę miał dostęp do normalnego komputera to kliknę w ankietę, a na razie tylko słownie - jestem przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dedykowana aplikacja umożliwiałaby przeglądanie dodatkowych zasobów piwo org, typu galeria, pliki, giełda itd to jestem na tak. Tego mi brakuje w normalnej wersji Tapatalk, a forum w 50% przeglądam przez telefon.

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dostęp z urządzeń mobilnych jest zupełnie zbędny. Są ciekawsze rzeczy do robienia. Może to się wydać dziwne, ale nigdy nie korzystałem z internetu na urządzeniu mobilnym i nie zamierzam, chyba, że akurat piszę aplikację na nie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że nie masz wyjścia - wtedy dostęp mobilny jest nieodzowny.

 

Zgodzę się - obecny silnik mobilny jest naprawdę ok, ale Tapatalk daje sporo zalet, których to nie ma. Jedyne co bym oczekiwał to to, że nowa aplikacja nie wykasuje dostępu do piwo.org ze starej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że nie masz wyjścia - wtedy dostęp mobilny jest nieodzowny.

 

Jak to nie mam wyjścia? Pamiętam czasy, kiedy w razie jakiejś pilnej potrzeby dzwoniło się z budki telefonicznej i nikt od tego nie umarł.

Edytowane przez jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że nie masz wyjścia - wtedy dostęp mobilny jest nieodzowny.

 

Jak to nie mam wyjścia? Pamiętam czasy, kiedy w razie jakiejś pilnej potrzeby dzwoniło się z budki telefonicznej i nikt od tego nie umarł.

pamiętam czasy, gdy we wszystkich budkach były powykręcane głośniczki z słuchawek i jedyny telefon publiczny był na poczcie :P

a teraz bez komóry i talerza nie da rady - i jak tu żyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mobilnego" internet używam wyłącznie na tablecie, a tam nie potrzeba dodatków.

Zainstaluj sobie z ciekawości tapatalka z jakiegoś innego forum, zobaczysz że jest wygodniejszy niż strona www. Wolę Tapatalk od grzebania na kompie, poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mobilnego" internet używam wyłącznie na tablecie, a tam nie potrzeba dodatków.

Zainstaluj sobie z ciekawości tapatalka z jakiegoś innego forum, zobaczysz że jest wygodniejszy niż strona www. Wolę Tapatalk od grzebania na kompie, poważnie.

Do czytania się zgodzę. Ale pisanie na urządzeniach mobilnych do najprostrzych nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pisanie na urządzeniach mobilnych do najprostrzych nie należy

Zgadzam się, chociaż pisuję sms'y chętniej od czasu posiadania galaxy, ale nie ma to jak klawiatura ergonomiczna do pisania na "dwie ręce". Jak dla mnie nawet klawiatura laptopa jest zdyskwalifikowana. Piszę dużo opisów i wymagam ergonomii i wygody podczas ich tworzenia.

Edytowane przez korzen16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.