Skocz do zawartości

etykiety piw domowych - uzupełniamy galerię


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna etykieta. Co prawda tego piwa jeszcze nie uwarzyłem i pewnie jeszcze przez jakiś czas nie uwarzę, ale jak miałem wenę to zrobić musiałem :)

No i pierwszy raz bawiłem się z kształtami. Teraz mogę dowolnie skalować, ale za to plik psd ponad 200 mb ;(

Myślę, panie azbest, że nie obrazisz się, że zaczerpnąłem od ciebie ikonki słodu, chmielu i drożdży do ramki z informacjami?

gallery_7027_324_181717.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak mi się pytanko nasunęło do was. Wszystkie etykiety, wiadomo, tworzycie tylko na użytek własny. Ale chyba nie korzystacie z legalnych grafik? Tzn. nie kupujecie ich, tylko wymazujecie znak wodny, tak? Chodzi mi głównie o zdjęcia/grafiki/wektory z serwisów typu shutterstock, dreamstime, vectorstock itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... czyli jestem jedynym, który nielegalnie wykorzystuje pliki ;) Tego się nie spodziewałem. Co prawda mam dużą bazę zdjęć bez znaku wodnego, ale ściągniętych z torrentów.

Jeszcze tylko spytam o sposób kupna - macie wykupione abonamenty na pobieranie czy korzystacie z kredytów, które oferuje m.in. depositphotos. Często widzę jakieś fajne zdjęcie, które ma tak nałożony znak wodny, że usunięcie go graniczy z cudem, a jak ktoś ma abonament, to zazwyczaj go nie wykorzystuje w całości i byśmy mogli nawiązać jakąś współpracę, tzn. płaciłbym jakąś symboliczną sumę za jakąś wybraną grafikę czy coś takiego. <- to głównie do nms007, bo tę krówkę widziałem na shutterstocku, a oni nie mają kredytów - jedynie abonament (stąd wnioskuję, że go masz). A mam jedno zdjęcie, które chciałbym pobrać z shutterstocka bez znaku wodnego.

 

/edit: wygooglane znaczy nielegalnie użyte, bo w większości obrazy te mają licencję.

 

 

/edit 2

 

kolejna etykietka spod mojego pióra:

gallery_7027_324_1487391.jpg

Edytowane przez ktoZjarany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam krówkę mam chyba z vectorstock, albo zrobiłem ją osobiście wzorując się na oryginale (teoretycznie moja praca, ale czy nie podlega pod plagiat?) :P

Za zdjęcia płacę kredytami, bo na abonament to za mało pobieram, by się kalkulowało :/

 

Moim zdaniem, jeśli tego nie odsprzedajesz, lub nie czerpiesz z tego profitów (np. wygrana w konkursie) to tak naprawdę kwestia sumienia, bo nie sądzę, by ktoś Cię sądził za tego typu projekty - co najwyżej (ja bym tak zareagował) ktoś każe Ci po prostu usunąć daną grafikę z projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.