Skocz do zawartości

etykiety piw domowych - uzupełniamy galerię


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej !

 

Mam gorącą prośbę :)

Chciałbym uzupełnić galerię o etykiety piw domowych. Jeżeli macie zeskanowane, lub skaner pod ręka i chcielibyście, aby znalazły się w galerii na piwo.org to zapraszam do tego wątku.

 

Każda dodana etykieta znajdzie się w galerii!

 

Zdjęcia proszę dodawać przez formularz w okienku dodawania nowego posta lub z zewnętrznego źródła. W pierwszym przypadku, proszę pamiętać, że zdjęcie pojawi się tylko wtedy, gdy po dodaniu fotki do formularza klikniemy w "Potwierdź". Podgląd postu skasuje przygotowane do wysłania zdjęcie i operację będzie trzeba powtórzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek pierwsza etykieta z pierwszego piwa :) Rocznik 2002 :) Nie bardzo wiedziałem, co i jak więc na etykiecie trochę bzdur. Jako ciekawostkę dodam, że etykieta została przedrukowana w tygodniku Aktivist :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje etykiety są w podpisie - możesz korzystać do woli :)

 

edit: dodałem 2, których na stronie chyba nie mam (dodam, że te piwa dopiero będą warzone, więc parametry są kopiowane z poprzednich etykiet i później będą poprawaiane :))

Edytowane przez slobodan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje etykiety są w podpisie - możesz korzystać do woli :)

 

edit: dodałem 2, których na stronie chyba nie mam (dodam, że te piwa dopiero będą warzone, więc parametry są kopiowane z poprzednich etykiet i później będą poprawaiane :))

Super, zdjęcia dodane :) Czekam na kolejne pracy piwowarów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A oto oficjalna prezentacja browaru "Zielony Smok" i pierwszą etykietkę. Nie jest to jeszcze wersja ostateczna więc proszę ją jeszcze nigdzie dalej nie posyłać. I od razu uprzedzę pytanie czarno-biała jest dlatego iż nie posiadam kolorowej drukarki ( i zabawa z kolorami jest trochę trudniejsza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę ciut krytyczny. Ten gotyk a la schwabacha (chyba tak to się pisze) trochę nie pasuje do nazwy. Jest fajna czcionka w stylu celtic, która znacznie lepiej pasowałaby do stylistyki etykiety. Niemniej ogólnie zapowiada się ładnie. Własna praca, czy z gotowych wzorów?

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pomysł z etykietami jest całkiem całkiem;) Tylko na czym to kleić - kartki samo przylepne ?? Od jakiegoś czasu próbuje takie kupić ale nie mam gdzie - muszę się do miasta ruszyć :) Chyba że kleicie na czymś innym ??

Jak na razie zrobiłem 2 etykiety - historyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z etykietami jest całkiem całkiem;) Tylko na czym to kleić - kartki samo przylepne ?? Od jakiegoś czasu próbuje takie kupić ale nie mam gdzie - muszę się do miasta ruszyć :) Chyba że kleicie na czymś innym ??

Jak na razie zrobiłem 2 etykiety - historyczne :)

Drukujesz na normalnym papierze, a kleisz klejem biurowym w sztyfcie. Jeśli mogę coś doradzić, to takim z lepszych. Bardzo dobrze się trzyma na sucho i ładnie, gładko schodzi przy odmaczaniu. Etykiet samoprzylepnych nie polecam, po pierwsze dlatego, że drogie, po drugie dlatego, że ciężko odkleić (choć to zależy od modelu).

 

Do wcześniejszych postów - kopalnią ciekawych fontów, jest ta oto strona. Polecam.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to i ja wrzucam jedną etykietę. Warka nr 6. Piwo zdobyło I nagrodę na IV Powiatowym Konkursie Dziedzictwa Kulinarnego "Smaki Krajny i Pałuk" Witosław 2007 oraz wyróżnienie w konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo w Przysieku k. Torunia

Moje etykiety mają te same zdobienia (różnice bywają niewielkie), więc nie wiem czy jest sens zamieszczania pozostałych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja wrzucam jedną etykietę. Warka nr 6. Piwo zdobyło I nagrodę na IV Powiatowym Konkursie Dziedzictwa Kulinarnego "Smaki Krajny i Pałuk" Witosław 2007 oraz wyróżnienie w konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo w Przysieku k. Torunia

Moje etykiety mają te same zdobienia (różnice bywają niewielkie), więc nie wiem czy jest sens zamieszczania pozostałych

Oczywiście dodałem i gratuluję wyróżnień :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.