Skocz do zawartości

etykiety piw domowych - uzupełniamy galerię


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

No to może mi sie uda dodać etykietę dla mojego ostatniego Stouta. Ponieważ jestem maniakiem kolejowym to etykiety i nazwy warek będą kolejowe. Tą etykietę opracował mój przyjaciel, z którym razem stanowimy drużynę parowozy z etykiety-BoGneR. Grzesiu dzięki Ci za tą grafikę i liczę na następne :D

Edytowane przez Remek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na razie skromne 3 etykiety (przygotowane pod naklejki 35*70 [mm]).

Chcielibyśmy zamieszczać tu kolejne (tym bardziej, że ich wykonywanie sprawia nam wielką satysfakcję); z czasem będą większe, treściwsze a być może ładniejsze...

Edytowane przez Kieswy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pierwsze Gorzkie" - coś jak bitter, zacierane 8 grudnia 2008, butelkowane 30 grudnia; jeszcze nie próbowane...

 

EDYTA: Coś jest nie tak... cisza kabla. Moderatora proszę o reset i dalsze wskazówki.

Edytowane przez Kieswy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pierwsze Gorzkie" - coś jak bitter, zacierane 8 grudnia 2008, butelkowane 30 grudnia; jeszcze nie próbowane...

 

EDYTA: Coś jest nie tak... cisza kabla. Moderatora proszę o reset i dalsze wskazówki.

Nie wiem co resetować :D

Dodaj po prostu obrazki z menu "Dodaj zdjęcie". Nie używaj już wtedy podglądu tylko button "Potwierdź". Zwróć uwagę na rozmiar obrazków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do trzech razy sztuka; obrazki mają po 200k; mniej niż 800 px; (przekonwertowałem teraz na png, choć poprzednie tify także spełniały ograniczenia).

Zdjęcia dodaję do Galerii

 

ps: Tiff nie jest możliwym formatem, ale rzeczywiście nie umieściłem informacji na ten temat. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elroy, ponieważ te poprzednie rysunki są strasznymi kobyłami proszę o małą podmianę (ku uciesze administratora). Na forum i w galerii.

 

Rysunki mają po ~20 ~30 kilo więc nie będzie problemu ani z miniatura ani z pełnym widokiem.

 

Przepraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po degustacji uznałem, że Porter z warki #3 godzien jest etykiety. Oto i ona. Robocza nazwa warki brzmiała 'ex Porter', ponieważ zestaw surowców nie był nawet drugiej świeżości (na szczęście to nie jesiotr :D ). Smak piwa pozwala na drobną korektę nazwy na Ex Porter. Jest naprawdę ekstra.

Edytowane przez Wypij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem robić etykiety, ale piwo szybciej schodziło niż wydrukowanie etykiet. Masz duży PLUS u mojej Żony za etykietę RENATA ja niestety jej imieniem piwa jeszcze nie nazwałem. To chyba błąd muszę się poprawić. JK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Nie znalazłem tematu poświęconemu stricte etykietom. Moim zdaniem są one równie ważne jak chmielenie, gdyż nadają naszemu piwu owo eleganckie wykończenie jako zwieńczenie całego procesu. Więc jako temat "wsparcia piwowarskiego" zachęcam do zamieszczania waszych etykiet. Na początek kilka moich - dla każdej warki na razie robię oryginalną.

 

piwka.jpg

 

W razie czego mogę pomóc z grafiką na etykietki :)

 

 

edit elroy: połączyłem z istniejącym tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.