Skocz do zawartości

etykiety piw domowych - uzupełniamy galerię


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ Tripel będzie stałą pozycją w portfolio wymyśliłem nazwę i trzy wersje etykiety. Odnosienie ze znakiem krzyża i atmosferą zakonu ma bezpośredni wniosek z cytatem z mojej sygnatury, po polsku "bądź pozdrowione znakiem krzyża mocne i posilne piwo".

 

Jak myślicie, która jest najlepsza? Blg i alkohol w widełkach, bo wszystko zależy jak wyjdzie przy następnych warzeniach.

post-5299-0-96173300-1386944061_thumb.jpg

post-5299-0-00084400-1386944091_thumb.jpg

post-5299-0-30489400-1386944116_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogi - zerknij na http://www.dafont.com/ - mnóstwo fontów do wyboru, sporo darmowych (lub darmowych do użytku prywatnego), acz nie wszystkie niestety mają polskie ogonki. Najlepiej nie mieszać zbyt wielu krojów bo łatwo wprowadzić chaos, lepiej wybrać jeden, góra dwa ładnie do siebie pasujące.

Prawie bym zapomniał, jak dla mnie najfajniej wygląda wersja kolorowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje teraz lewa, ale zwiększyłbym poziom transparentności tła, bo tekst się tutaj trochę gubi

podpinam się pod korzen16 lewa etykieta super (pismo gotyk pasuje do czasów na jaki tytuł wskazuje), i faktycznie dobrze by troszkę wyróżnić tekst, można by też podkreślić pierwszą literę jak w staro-drukach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cml: Udało mi się takie coś zrobić, niestety mam problem z efektami, ewentualnie podeślę Ci goły obrazek i zrobiłbyś to, czego nie potrafię?

 

@Mały: pokombinowałem jeszcze tak, ale jak pisałem wyżej ja mogę odpowiadać tylko za rysunek, malarstwo.

post-5299-0-60714500-1387013220_thumb.jpg

post-5299-0-06437600-1387014641_thumb.jpg

Edytowane przez Bogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszechstronne narzędzie systemowe Paint :smilies: + BusinessCardsMX, czasami sięgam też po narzędzia CAD'owskie, ale rzadko. Wbrew temu co wielu myśli Paint ma na prawdę dość duże możliwości, a jest prosty jak cep - większość grafik zostaje tam wstępnie przygotowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artysta ze mnie żaden (nie dała mi bozia żadnych zdolności artystycznych), ale jak trzeba coś z grafiką zrobić to używam Paint.NET

Program w miarę prosty z dużymi możliwościami (nawet spolszczenie jest) i myślę, że do obróbki/projektowania etykiet byłby niezły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.