Skocz do zawartości

etykiety piw domowych - uzupełniamy galerię


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Może i nie imponujące graficznie , ale użycie kodu QR na czasie .

 

Bogate graficznie miały być (w założeniu) etykiety, które robiłem na początku - ale zdolności graficzne u mnie kiepskie i po kilku próbach dałem sobie spokój. Za to lubię minimalizm i przejrzystość więc czysto typograficzne etykiety, czarno na białym najbardziej mi pasują. Oklejam w sumie i tak tylko butelki rozdawane, stąd też QR - gdy ktoś próbując pyta mnie o coś związane z piwem, a nie pamiętam to po prostu sczytuje kod telefonem i od razu lecę do zapisków na temat tego piwa - z początku na blogu, ale teraz po prostu do Brewloga Zgodowego :) Do tego jakoś tam ozdobnie (przynajmniej dla mnie) ten kod wygląda.

 

A co do kompletu przód, tył i krawatka - ja czasem dodaje z tyłu tylko małą instrukcję graficzną znalezioną na forum, żeby nie pić z butli i nalewać ostrożnie. Ale faktycznie ładnie zaprojektowane komplety tych trzech elementów podobają mi się, tylko za leniwy jestem na zabawę w ich stworzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mogę dorobić do Brewloga generowanie QR code, żeby można było dołączyć do wydruku etykiety. ;)

 

 

Wiesz, mi by nie zaszkodziło, ale - nawiązując do obrazka - chyba szkoda czasu :) Wygenerowanie QR do linku do Brewloga przez http://goqr.me/ to parę chwil, a kody to bardziej gadżet niż realna potrzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kody to bardziej gadżet niż realna potrzeba :)

 

Nie jestem pewien . W powiązaniu z fajną stronką jak u Ciebie pomysł świetny , przy okazji zazwyczaj obracamy się wśród pokolenia które już coraz częściej używa smartfonów . Ja dając znajomym swoje piwo gdybym miał tak fajnie zrobioną dokumentację jak Ty , jestem pewien , że kodem QR sporo bym im frajdy zrobił , gdyby poczytali sobie o tym .

 

Myślę , że proporcje gadżetu do potrzeby z czasem się zmienią .

Edytowane przez Quentin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja również pochwalę się etykietką. To pierwsze podejście do tematu, następnym razem będzie lepiej ;)

[...]

 

robiłem dokładnie to samo piwo (z b-k better brew) i powiem Ci, że było ciężkie do wypicia :/ mam nadzieję, że Twoje wyszło/wyjdzie dobre ;)

a etykieta jak najbardziej ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem dokładnie to samo piwo (z b-k better brew) i powiem Ci, że było ciężkie do wypicia :/ mam nadzieję, że Twoje wyszło/wyjdzie dobre ;)

a etykieta jak najbardziej ok

 

Jak możesz to napisz mi na priw co było z nim nie tak, może uda mi się uniknąć kłopotu. Wciąż czekam na dostawę sprzętu, więc zacząłem projektowanie dla nakarmienia hobby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza moja etykieta, informacje są na kontrze. Jest to kopia Brown Foot zrobiona nieświadomie, bo podczas warzenia nic nie wiedziałem o piwie z Alebrowaru :D

 

IBA_jpg_300x300_q85.jpg

 

Ładne, ale ja bym "India Brown Ale" napisał inną czcionką. Strasznie nieczytelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.