Skocz do zawartości

etykiety piw domowych - uzupełniamy galerię


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

przeważnie na zwykłym 80 g, ale od czasu do czasu to na tym co wpadnie w ręce (papier śniadaniowy szary do pakowania itp)

 

To jeszcze powiedz jaka drukarka. Laser czy atrament? Twoje etykiety naprawdę są ładnie wydrukowane, w ogóle są ładne.

 

Wyklepane tapatalkiem z mego szajsunga!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja drukuje u braciaka w pracy na zwykłym papierze do laserowej drukarki, nie rozmazuje się przy kontakcie z wodą. Kleje na klej szkolny. Trzyma się nadwyraz dobrze.

Edytowane przez ras1313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy się tak chwalą etykietami to i ja się pochwalę.

Etykieta jest zawijana w około butelki (zostawiając około 2cm odstępu między prawą a lewą stroną)

post-7185-0-37449200-1393919644_thumb.png

Na inne piwa będzie po prostu zmieniany kolor tła przez co etykieta jest bardzo uniwersalna

post-7185-0-97822700-1393919652_thumb.png

Jeśli mi zaczyna brakować tonera albo mam jakiś inny problem to tło może być białe, co też daje dość ciekawe efekty.

post-7185-0-11266200-1393919660_thumb.png

 

Etykieta została zrobiona w INKSCAPE (w wektorach) co daje duże możliwości skalowania bez utraty jakości. Jest to bardzo prosty wzór, ma bardzo duże możliwości a do tego jest dość czytelna. Muszę zrobić zdjęcie butelek bo wyglądają świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unifikacja była moim priorytetem. Chodziło mi o to, żeby moje butelki zawsze wyglądały tak samo. Nawet używam głównie jednego typu butelki (namysłów, ale to wyszło ze względu na ograniczenia lokalowe - po prostu 3 skrzynki z Namysłowa wchodzą mi pod blat w piwnicy a innych nie :) ) Jak wrócę z pracy to zrobię zdjęcie jak wyglądają butelki bo efekt jest naprawdę świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to wygląda na żywo

Wersja większa 15,8*7,5 jest spoko, ale w kilku maluchach 11*5 już na granicy czytelności.

Jak okleję NZ AA i amerykańską pszenicę wrzucę foto razem z NZ PA.

Generalnie muszę wrócić do 10*7 bo to był optymalny podział A4.

 

Tymczasem kolejna próba z małą etą, jutro druknę żeby sprawdzić czy czytelna:

 

#17 AmWheat

Edytowane przez zasada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.