Skocz do zawartości

Niezależny browar domowy "Pod Baranem"


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda.Nie likwiduj całkowicie browaru tylko daj na "wstrzymanie" na jakiś czas aż dojdziesz do siebie.Zrezygnuj z alkoholi mocnych na rzecz piwa.Chociaż ta buteleczka w Brennej była wspaniała.Trzymaj się.:)

Jeżeli (podkreślam słowo jeżeli) Grześ przekroczył już tę granicę to ZTCW nie ma powrotu. Słabe czy mocne, nie ma znaczenia. Nie ma powrotu do kontrolowanego spożywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Już w zeszłym roku wspominałem Dori o moich kłopotach na GG. Jednak mam zakuty łeb i pewne wiadomości docierają do mnie dość późno.

 

Na razie pół roku przerwy, a później jakieś męskie decyzje do podjęcia :cool2:

Z forum nie mam zamiaru znikać za bardzo się do as przyzwyczaiłem :)

Jestem anonimowym klientem Twojego forum. Zapiski Twojego browaru przekonały mnie ponad rok temu żeby zacząć warzyć piwo. Moich dwóch przyjaciół przekroczyło granicę kontrolowanego spożycia.Są po AA. Przekraczasz tę granicę kontrolowanego spożycia wtedy kiedy spożycie jest ważniejsze niż obowiązki. Najważniejsze jest to że sam(!) zdajesz sobie sprawę z problemu. Z dwójki moich przyjaciól jeden od trzech lat nadal nie spożywa , drugi po 5-ciu latach na spotkaniach towarzyskich wypija 2 piwa i na tym kończy ( mimo wszystko łamie wszelkie zasady AA). Ja ważę piwo, lubię je próbować ale po rozmowach z moimi przyjaciółmi( są po AA) zostałem pozbawiony komfortu picia... otwierając następną butelkę zawsze się zastanawiam czy już jestem uzależniony czy nie... Dużo z moimi przyjaciółmi na ten temat rozmawiałem, dlatego pozwoliłem sobie wrzucić kilka uwag na Twoje forum. Wszystko jest dla ludzi pod warunkiem że umiemy z tego korzystać. Mocno kibicuję Tobie i Twojemu browarowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;)
Ale na grilla sobotniego wpadniesz? To pogadamy :)

Dori miałem dzwonić i zapomniałem - w sobotę pracuję do 7:00- 19:00 więc raczej nie dam rady ;)

Przecież o 20.00 grilla nie skończymy, poczekamy na Ciebie. Oliwka pewnie będzie czekać nawet do północy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zazwyczaj nalewam tak po 8-10 i wtedy kapsluje. Chyba że rozlewam na 4 ręce, wtedy taśmą idzie. Taka ucieczka gazu jest tylko przy rozlewaniu piwa w pomieszczeniu o temperaturze dużo wyższej niż temp piwa, więc zazwyczaj przy dolniakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.