Skocz do zawartości

Sklep Z Innej Beczki zaprasza


Rekomendowane odpowiedzi

W sklepie pojawiły się słody pale ale, specjalne i karmelowe ze słodowni Weyermann. Dodatkowo wprowadziliśmy do oferty nowe odmiany chmielu z 2013 r., a większość odmian z 2012 r. jest wyprzedawana w atrakcyjnych (mamy nadzieję) cenach. Uzupełniliśmy również stany magazynowe o brakujące ekstrakty i brewkity z Gozdawy i WES. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i na zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zawitała do nas świeża dostawa drożdży płynnych Wyeast. Testowaliśmy równiez ostatnio słód pale ale ze słodowni Soufflet i efekty były znakomite, słód ten pojawi się w ofercie na początku przyszłego tygodnia, razem z kilkoma nowymi odmianami chmielu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawitała do nas świeża dostawa drożdży płynnych Wyeast. Testowaliśmy równiez ostatnio słód pale ale ze słodowni Soufflet i efekty były znakomite, słód ten pojawi się w ofercie na początku przyszłego tygodnia, razem z kilkoma nowymi odmianami chmielu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą :)

 

Ja ostatnio tylko na Twoim Soufflecie "jadę" i jestem z niego bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bazowych słodów również preferuję Souffleta, bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Drożdże California Lager są dostępne, Citry niestety w tym sezonie nie będzie, ale polecam zaznajomić się z Mosaikiem, czy Green Bullet, bo fajne piwka na nich wychodzą :)

Edytowane przez kolomar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słód pale ale ze słodowni Soufflet jest już w ofercie sklepu, jak również świeżutkie odmiany chmielu: Bramling Cross. EKG, Saaz, Pilgrim, Hallertauer Mittelfruh. Obniżyliśmy również ceny słodów ze słodowni Strzegom.

W następnej kolejności (poza dodaniem zdjęć real foto słodów Weyermanna) przygotujemy dużą dawkę nowych zestawów ze słodów. Dysponujemy już większością słodów, które były wykorzystane przez Browar Z Innej Beczki w piwach, które zdobywały medale w konkursach, m. in. Dry Stout, Hefe-weizen, Belgian Dark Strong Ale. Skorzystamy również ze sprawdzonych receptur, których w czasie warzenia ponad 300 warek trochę już się uzbierało. Zestawy pojawią się najprawdopodobniej w najbliższy weekend, lub zaraz po :)

 

Czekamy również na dostawę nowych brewkitów z Gozdawy. Pojawi się sporo nowości, szczególnie dla miłośników mocnego chmielenia.

Serdecznie zapraszam.

Edytowane przez kolomar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Marcin, czemu nic nie napisałeś o spotkaniach w pubie piwowarów domowych? Coś tu cisza jest...

 

Grzesiek, to jest wątek sklepu. Informacje o działaniach i spotkaniach Świętokrzyskiego Oddziału Regionalnego są obwieszczane w grupie na Facebooku. Ale z drugiej strony, jakbyś się pojawił w międzyczasie u mnie, to miałbyś info z drugiej ręki ;) Najbliższe spotkanie, połączone z ligą piwowarów odbędzie się 26.07 o 15. Pomyśl jeszcze nad szkoleniem sensorycznym, które jest planowane na 22-23.08. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja również złożyłem swoje pierwsze zamówienie w sklepie, niemniej skrypt sklepu ma gdzieś błąd. W momencie kończenia zamówienia wyskakiwał mi błąd - rzekomo nie wybrałem sposobu wysyłki (oczywiście sposób wysyłki odpowiedni był wcześniej wybrany). Udało mi się złożyć zamówienie dopiero po odznaczeniu "ptaszka" w polu potwierdzającym że adres do wysyłki mam taki sam jak zamieszkania (poprostu wpisałem dwa razy ten sam adres). Zamówienie składane na kompie z Win7, przeglądarka Firefox ver. 37.0.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarz. Wiemy o błędzie, cały czas pracujemy nad jego wyeliminowaniem, jednak problem jest bardziej złożony i możliwe, że będziemy zmuszeni do zmiany platformy sklepowej na bardziej funkcjonalną, gdyż problem pojawił się po jednej z aktualizacji i do tej pory nie udało nam się znaleźć jego rozwiązania. Póki co zamiast zaznaczać checkbox "ten sam adres wysyłki" trzeba wpisać te dane jeszcze raz. Przepraszamy za utrudnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po dłuuugiej przerwie postanowiłem coś uwarzyć. Zamówiłem potrzebne rzeczy w Sklepie z Innej Beczki. Zamówienie zrealizowane szybko i sprawnie. Wszystko doskonale zapakowane i zabezpieczone. Każdy ze słodów w zestawie zapakowany w oddzielnym worku i opisany. Czegóż chcieć więcej - z czystym sumieniem polecam ten sklep.

Edytowane przez Pastaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.