Skocz do zawartości

Sklep Z Innej Beczki zaprasza


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy wprowadzimy to na zasadzie opcji, ale generalnie, to nie będzie dla nas żadnego problemu, aby w cenie "czystego" fermentora wysłać fermentor z otworem na kranik :) Trzeba tylko to jakoś "zaznaczyć" przy składaniu zamówienia, albo za pośrednictwem maila lub formularza na stronie sklepu, po złożeniu zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na nowy blog mojego autorstwa o piwowarstwie domowym. Receptury, przebieg opisu warzenia, fotki, porady, ciekawostki ;) Na pierwszy "rzut" fotorelacja z warzenia piwa w stylu Koelsch na podstawie zestawu sklepowego: http://www.sklepzinnejbeczki.pl/sklep/zestawy-surowcow/koelsch-12-blg-drozdze-fermentis-s-33/

 

Blog dostępny jest pod adresem: http://www.sklepzinnejbeczki.pl/blog/

lub z zakładki na stronie sklepu.

 

Zapraszam do lektury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna fotorelacja. Ja z niecierpliwością czekam na opis wykonania filtratora bo pomysł wygląda ciekawie.

 

Wykonanie tego filtratora też nie jest skomplikowane. Same plusy ;)

 

No i przekonali mnie - zamówiłem :cool:

 

 

Będzie Pan zadowolony :)

Edytowane przez kolomar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolomar w opisie warzenia piszesz, że filtrator powinien przylegać ściśle do dna naczynia. Czy te nacięcia są tylko z dołu czy też z boku? Chodzi o to czy ścisłe przyleganie do dna nie blokuje przepływu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolomar w opisie warzenia piszesz, że filtrator powinien przylegać ściśle do dna naczynia. Czy te nacięcia są tylko z dołu czy też z boku? Chodzi o to czy ścisłe przyleganie do dna nie blokuje przepływu?

 

Nacięcia są wykonane tylko od dołu, tak aby nie przekraczać średnicy rurki, bo mogłoby to osłabić "konstrukcję". Ścisłe przyleganie nie blokuje przepływu. Filtrator testowałem póki co na max. zasypie ok. 11 kg. słodu i sprawdza się znakomicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystając z wątku chciałem podziękować za realizację zamówienia - czas, sposób pakowania itp. jest w pełni zadowalający - natomiast pakowanie chmielu - RE WE LA CJA! Bardzo gruba i dobrze zgrzana folia metalizowana. Tak trzymać!

 

Jednak natrafiłem na błąd na stronie :

wybrałem towar, kraj i sposób dostarczenia podałem swoje dane adresowe i zaznaczyłem "Akceptuję regulamin oraz politykę prywatności sklepu" ... no właśnie... wierz mi próbowałem na różne sposoby ale dopiero w momencie jak odznaczyłem akceptację udało mi się złożyć zamówienie inaczej strona informowała że nie podałem kraju lub sposobu przesyłki ( wybrałem kuriera ) - gdzieś jest byk ;)

 

Dziękuję i pozdrawiam!

Edytowane przez Reynevan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak natrafiłem na błąd na stronie :

 

wybrałem towar, kraj i sposób dostarczenia podałem swoje dane adresowe i zaznaczyłem "Akceptuję regulamin oraz politykę prywatności sklepu" ... no właśnie... wierz mi próbowałem na różne sposoby ale dopiero w momencie jak odznaczyłem akceptację udało mi się złożyć zamówienie inaczej strona informowała że nie podałem kraju lub sposobu przesyłki ( wybrałem kuriera ) - gdzieś jest byk ;)

 

Też tak miałem przy realizacji zamówienia :-) Ale się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak natrafiłem na błąd na stronie :

 

wybrałem towar, kraj i sposób dostarczenia podałem swoje dane adresowe i zaznaczyłem "Akceptuję regulamin oraz politykę prywatności sklepu" ... no właśnie... wierz mi próbowałem na różne sposoby ale dopiero w momencie jak odznaczyłem akceptację udało mi się złożyć zamówienie inaczej strona informowała że nie podałem kraju lub sposobu przesyłki ( wybrałem kuriera ) - gdzieś jest byk ;)

 

Też tak miałem przy realizacji zamówienia :-) Ale się udało.

 

 

Dziękuję za zgłoszenie błędu. Zgłoszę temat do administratora i mam nadzieję, że uda mu się problem rozwiązać :)

 

pakowanie chmielu - RE WE LA CJA! Bardzo gruba i dobrze zgrzana folia metalizowana. Tak trzymać!

 

Zdecydowaliśmy się na takie opakowanie, bo uznaliśmy, że będzie ono najlepsze. Torebki posiadają ponadto solidne zamknięcie strunowe, które naszym zdaniem jest bardzo praktyczne. :)

Edytowane przez kolomar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rewelacja, jeszcze tylko chmiel w szyszkach i będzie wszystko czego pragnę, zrywam z BA definitywnie.

 

Jeszcze raz dzięki za zwrócenie uwagi, że z balingometrem była w komplecie szklana próbówka.

Edytowane przez Billy the Kid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torebki posiadają ponadto solidne zamknięcie strunowe, które naszym zdaniem jest bardzo praktyczne.

Tak - zgadzam się - stu gramowa torebka którą otrzymałem posiada takie - jednakowoż trzystu gramowa nie ;) Ogólnie nie przeszkadza mi to w ogóle - większa część tego chmielu już jutro wyląduje w zamrażarce w słoiku :D Jednak teraz już wiem że jeśli chcę zrobić sobie zapas bez zapychania zamrażarki to w takim opakowaniu nic się z granulatem dziać nie będzie z pewnością przez długi czas, a i podczas transportu jest dobrze zabezpieczony :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - zgadzam się - stu gramowa torebka którą otrzymałem posiada takie - jednakowoż trzystu gramowa nie ;)

Odnośnie opakowań 300g., to faktycznie te torebki nie mają struny. Chcieliśmy też się w takie zaopatrzyć, ale nie było takiej opcji, dlatego na tą chwilę zamknięcia strunowe są w opakowaniach 50g. i 100g.

Jeszcze raz dzięki za zwrócenie uwagi, że z balingometrem była w komplecie szklana próbówka.

 

Nie ma sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyprzedaż drożdży płynnych. Drożdże z listopadowej partii (data produkcji drożdży jest umieszczona na karcie produktu) w cenie 24,90 zł.

 

Ze względu na ograniczoną ilość asortymentu, zamówienia zawierające drożdże płynne, będą potwierdzane osobnym mailem. Prosimy nie wpłacać pieniędzy do momentu otrzymania potwierdzenia mailowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cały czas czekamy na dostawę 6-ciu odmian z UK, która powinna być już dawno u nas. Niestety boksujemy się trochę z Dostawcą i nie mam na tą chwilę wiedzy, kiedy (i czy) faktycznie te chmiele się pojawią.

Wkrótce powinny trafić 3-4 nowe odmiany z polskich zbiorów. Myślę, że w ciągu dwóch tygodni powinny się pojawić w sklepie Lomik, Iunga, Perle.

Na sezon jesienny (początek września), będziemy chcieli poszerzyć asortyment o kolejnych kilkanaście odmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iunga w granulacie czy szyszce? jak się pospieszysz to może kupię do kolejnej warki bo na razie zamówiłem sobie zamiennik.

 

Mam nadzieję, że zakupię Iungę w granulacie ;) Zamówienie już poszło, pozostaje trzymać kciuki za szybką realizację.

 

 

Ok, będę czekał. Zwłaszcza na amerykańskie (Simcoe, Citra, Mosaic, Galena, Warrior itp.) i nowozelandzkie (Nelson Sauvin, P.Gem, P.Jade, Pacifica). :)

 

 

Na pewno będziemy chcieli domówić kilka odmian amerykańskich, jak również chmiele z Nowej Zelandii (przede wszystkim Nelson Sauvin).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.