Skocz do zawartości

Sklep Z Innej Beczki zaprasza


Rekomendowane odpowiedzi

Póki co, miło nam poinformować, że została wprowadzona usługa śrutowania słodów. Wyszliśmy z założenia, że im większe opakowanie słodu, tym cena za kg. śrutowania powinna być niższa, mamy nadzieję, że ten pomysł przypadnie Wam do gustu :)

 

W końcu ktoś zrobił to o czym pisałem kiedyś na browar.biz, przy okazji jakiegoś tematu w stylu "czego brakuje w naszym sklepie", okrutnie mnie tam zjechali za ten pomysł jacyś "dziwni" ludzie (związani pewnie ze sklepem), że niby jak może prosić o niższe/promocyjne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo korzystne ceny.

Dodaj brakujące foty do towaru. Większość jest wzrokowcami. M.in. JA!

Na jutro jest zaplanowana sesja zdjęciowa ;)

A i zestawy surowców, jak koledzy wyżej pisali też by się przydały.

Jakieś rabaty dla forumowiczów będą rozpatrywane? :D

Rozważamy wszystkie opcje ;)

Edytowane przez kolomar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś zrobił to o czym pisałem kiedyś na browar.biz, przy okazji jakiegoś tematu w stylu "czego brakuje w naszym sklepie", okrutnie mnie tam zjechali za ten pomysł jacyś "dziwni" ludzie (związani pewnie ze sklepem), że niby jak może prosić o niższe/promocyjne ceny.

Nie natknąłem się na tamten wątek, ale generalnie, to chcemy się jakoś wyróżnić, w końcu to Sklep Z Innej Beczki ;)

Jeszcze raz dzięki za miłe słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już trwa ten koncert życzeń to jeszcze dorzucę coś od siebie. Było by fajnie gdyby była możliwość wysyłki listem, np. drożdży - opcja tania. Taki nie drogi "emergency" dla tych którzy mają problem z fermentacją i nie mają pod ręką zapasowych drożdży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już trwa ten koncert życzeń to jeszcze dorzucę coś od siebie. Było by fajnie gdyby była możliwość wysyłki listem, np. drożdży - opcja tania. Taki nie drogi "emergency" dla tych którzy mają problem z fermentacją i nie mają pod ręką zapasowych drożdży.

dołączam się; przydałaby się wysyłka listem czegoś małego (sytuacja awaryjna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby by się informacja co w przypadku jak przekroczymy wagę przesyłki 30kg (np zamawiając 100 kg słodu).

Po za tym wydaje mi się, że powinniście powalczyć o lepszą cenę słodów ze Strzegomia, zwłaszcza tych w workach 25 kg. Wiadomo przy 5 kg i zamawianiu innych produktów cena nie ma większego znaczenia, ale przy 25 kg już tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym wydaje mi się, że powinniście powalczyć o lepszą cenę słodów ze Strzegomia, zwłaszcza tych w workach 25 kg. Wiadomo przy 5 kg i zamawianiu innych produktów cena nie ma większego znaczenia, ale przy 25 kg już tak.

Uważasz, że cena w sklepie jest za wysoka? Strzegom sprzedaje 25kg pilzneńskiego za 82,50zł a w sklepie jest po 89,00zł . Jeśli 6,50 na 25kg jest za dużą różnicą dla Ciebie to przecież możesz zamówić sobie bezpośrednio w Strzegomiu.

Sorki, ale wziął mnie "nerw" ;) po ostatnich postach dotyczących tego po ile sklepy mają sprzedawać aby zadowolić klienta, który kupi raz na jakiś czas worek słodu lub raz w życiu refraktometr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby by się informacja co w przypadku jak przekroczymy wagę przesyłki 30kg (np zamawiając 100 kg słodu).

Po za tym wydaje mi się, że powinniście powalczyć o lepszą cenę słodów ze Strzegomia, zwłaszcza tych w workach 25 kg. Wiadomo przy 5 kg i zamawianiu innych produktów cena nie ma większego znaczenia, ale przy 25 kg już tak.

Ale masz tańsze opłaty za przesyłkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale wziął mnie "nerw" ;) po ostatnich postach dotyczących tego po ile sklepy mają sprzedawać aby zadowolić klienta, który kupi raz na jakiś czas worek słodu lub raz w życiu refraktometr.

Jak to po ile?? Najlepiej żeby sklepy dopłacały do każdego zakupu 100 zł :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że cena w sklepie jest za wysoka? Strzegom sprzedaje 25kg pilzneńskiego za 82,50zł a w sklepie jest po 89,00zł . Jeśli 6,50 na 25kg jest za dużą różnicą dla Ciebie to przecież możesz zamówić sobie bezpośrednio w Strzegomiu.

Sorki, ale wziął mnie "nerw" po ostatnich postach dotyczących tego po ile sklepy mają sprzedawać aby zadowolić klienta, który kupi raz na jakiś czas worek słodu lub raz w życiu refraktometr

uważam, że mogą popracować nad ceną słodów ze Strzegomia - chciałem doradzić - mogą to olać i mnie pojechać jak Ty.... mam nadzieję, że wolność wypowiedzi na tym forum jest i będzie - a nie jechanie po bandzie jak na innym znanym forum

jestem za powstawaniem nowych sklepów, bo większa konkurencja to lepsze ceny...

często kupuję świadomie coś drożej np. zakupy w lokalnych sklepikach a nie w marketach, żeby wspierać lokalny handel

co do ceny przesyłki:

zgadza się przesyłka tańsza, ale porównując np. słód pilzneński 25 kg:

strzegom: 82.50 + 24 = 106.50

sklep z innej beczki: 89 + 19.90 = 108.90

jak widać wystarczyłoby zejść z ceny 3 złote i już jesteśmy na tym samym poziomie

Edytowane przez longmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zgadza się przesyłka tańsza, ale porównując np. słód pilzneński 25 kg:

strzegom: 82.50 + 24 = 106.50

sklep z innej beczki: 89 + 19.90 = 108.90

jak widać wystarczyłoby zejść z ceny 3 złote i już jesteśmy na tym samym poziomie

Ale jest pewna różnica jeden jest producentem a drugi sklepem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest pewna różnica jeden jest producentem a drugi sklepem

Oczywiście, że jest i wiem o tym. I nie powiem, że to mi się podoba (polityka cenowa). Producent powinien mieć cenę producenta, a dla dystrybutorów/sklepów rabaty, by mogły oferować produkty taniej/drożej wg własnego uznania. Tak jak jest to w większości przypadków. Ale to nie ten temat i nie ma co zaśmiecać wątku sklepu.

Edytowane przez longmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzegom: 82.50 + 24 = 106.50

sklep z innej beczki: 89 + 19.90 = 108.90

jak widać wystarczyłoby zejść z ceny 3 złote i już jesteśmy na tym samym poziomie

Kolego, nie miałem i nie mam zamiaru jeździć po Tobie, bo z tego samego powodu jestem na tym a nie na innym forum ;) Ale sam zauważ, że bijesz pianę o 3zł/25kg. Do niedawna nie było nawet opcji kupienia słodów przez net bezpośrednio ze Strzegomia, więc wybacz ale nie zrozumiem walki o "jednego Tyskacza" za 25kg słodu. Sam mam o wiele bliżej do Strzegomia niż do sklepu z innej beczki, ale z wielką przyjemnością dopłaciłem 3zł do worka słodu mogąc jednocześnie zamówić drożdże lub chmiele, a to też się liczy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostry bój, ale jak dla mnie bez sensu, bo taka różnica to nic jeżeli ktoś zamawiał będzie tylko słód to weźmie gdzie taniej pewnie, ale przeważnie bierze się coś więcej a przynajmniej ja tak biorę i tak samo przykład z refraktometrem który niby się nie opłaca bo raz od święta ktoś go kupi i tak i nie bo jeżeli go będę potrzebował to zamówię przy okazji słód tam gdzie i refraktometr żeby nie płacić za przesyłkę i będę miał głęboko gdzieś różnice 3zł, nie da się stwierdzić jednoznacznie, że obniżenie ceny o 3zl zwiększy sprzedaż, a nie sprowadzenie refraktometru nic nie wniesie.

 

widziałem dość upadków sklepów, a z drugiej strony znam takie gdzie ceny są wyższe niż na allegro a przynoszą dochód, wiec życie pokaże za dużo czynników do rozpatrzenia, niż 3zl, jak sprzedawca mnie wk... to kupie nawet 5zl drożej byle nie u niego.

 

wiec podsumowując: szanować klienta a ceny mieć takie żeby nie trzeba było za pół roku stwierdzić - nie to nie ma sensu bo więcej roboty z zamawianiem i pakowaniem niż zysku. tak wiec jeszcze raz powodzenia.

Edytowane przez ahalejcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu samego sklepu.

 

Jak dla mnie brakuje klikalnego koszyka w kategoriach pod zdjęciami i krótkim opisem produktów. Zamiast "o produkcie" powinien być koszyk a zamiast klikalnego zdjęcia które się powiększa powinno wejść w info o produkcie, też z koszykiem na dole tak jak jest. Unikniemy wchodzenia i wychodzenia jeśli chcemy coś zamówić i dobrze wiemy co to, jeśli natomiast ktoś będzie chciał sobie poczytać co to takiego wtedy (raczej intuicyjnie kliknie na zdjęcie).

 

Życzę Powodzenia

 

z uwagi na zlewanie klientów w "dużym sklepie" ........ chętnie zacznę robić zakupy w nowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fragles, będziemy się starać, żeby coś takiego zrobić, jednak jest to niestety spora ingerencja w stronę (w co dokładnie to nie wiem, ale nie chcę używać technicznego języka informatycznego ;)) i trzeba to zrobić z głową. Też jestem zdania, że taka opcja by się przydała (już wcześniej było to sygnalizowane) i będę naciskał admina, żeby coś wymyślił ;) Będziemy próbować i testować, jeśli pojawi się rozwiązanie, które spełni nasze oczekiwania, to zostanie.

Edytowane przez kolomar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fragles, będziemy się starać, żeby coś takiego zrobić, jednak jest to niestety spora ingerencja w stronę (w co dokładnie to nie wiem, ale nie chcę używać technicznego języka informatycznego ;)) i trzeba to zrobić z głową.

 

 

uroki gotowców ;p

 

to ja jeszcze miałem kiedyś takie marzenie..... ale to najpierw musisz wprowadzić zestawy :D heh,

 

a potem jako fan zbierania gęstwy, taka możliwość mi się marzy ze sobie mogę zestawy przeglądać wg rodzajów drożdży,

zamawiam sobie np drożdże X i widzę że pasują do piwa X, Y, i Z, i już :)

 

a wogóle to sobie ankietę można na tym forum zrobić ? bo to chyba miałbyś najprościej jakbyś sprawdził za pomocą kłamliwej statystyki kto co zamawia, zakładam ze wszyscy "pro" to jada z workami bo maja i wiedzę i rozbudowana produkcje ;) jednak taki zwykły mały piwowar jak ja woli mieć gotowe wymieszane i ześrutowane w woreczku który zamknie w szafce i poczeka na swoja kolej.

Edytowane przez ahalejcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.