Skocz do zawartości

Sklep Z Innej Beczki zaprasza


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj odebrałem 4 paczki drożdży Wyesta. Jak na razie kontakt i realizację mogę ocenić na wzorowo :beer:

 

Bardzo się cieszę i dziękuję.

 

Dziś na stronę sklepu zawitało 10 nowych, świeżych odmian chmielu w granulacie. Wśród nich odmiany polskie, angielskie i amerykańskie. Wkrótce kolejna porcja nowości :) Zapraszam :)

Edytowane przez kolomar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zakupy w sklepie i na pewno nie ostatnie. Sprzedający z którym idzie się dogadać. Polecam i dziękuję jeszcze raz panie Marcinie.

 

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię :)

 

Kilka dni po konkursie w Żywcu, chcieliśmy zaproponować zestaw na bazie autorskiej receptury na piwo Robust Porter, które to piwo zajęło II miejsce w swojej kategorii w tegorocznym konkursie :) Zapraszam.

 

http://www.sklepzinn...e-w-zywcu-2013/

 

Zestaw nr 13, post dodany o 13:13... mimo wszystko liczę na dobrą sprzedaż tego zestawu ;)

Edytowane przez kolomar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Promocja na fermentory.

 

Pojemniki fermentacyjne w dwóch wersjach, ze skalą oraz ze skalą, kranikiem, rurką fermentacyjną i uszczelką do rurki.

 

Zapraszamy:

http://www.sklepzinnejbeczki.pl/sklep/sprzet/fermentacja/fermentor-ze-skala-31l/

http://www.sklepzinnejbeczki.pl/sklep/sprzet/fermentacja/fermentor-ze-skala-31l-oraz-oprzyrzadowaniem/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, do Marcina jeżdżę po słody i chmiel oraz co kilka warek drożdże, porozmawiamy kilka minut w pracowni albo w altance, wymienimy się domowymi piwkami. Kilku słodów nie ma w ofercie np wędzonych ale to nie problem bo tych używa się co jakiś czas. Słody są spakowane, ześrutowane, chyba dwa razy byłem przy pracy Porkert'a. Wczoraj na dwa warzenia kupiłem materiały. Czekam na coś w rodzaju 'pokaz warzenia z degustacją' , wtedy wielu piwowarów mogłoby się spotkać w jednym miejscu, wymienić swoimi piwkami. Do zobaczenia. GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do Marcina jeżdżę po słody i chmiel oraz co kilka warek drożdże, porozmawiamy kilka minut w pracowni albo w altance, wymienimy się domowymi piwkami. Kilku słodów nie ma w ofercie np wędzonych ale to nie problem bo tych używa się co jakiś czas. Słody są spakowane, ześrutowane, chyba dwa razy byłem przy pracy Porkert'a. Wczoraj na dwa warzenia kupiłem materiały. Czekam na coś w rodzaju 'pokaz warzenia z degustacją' , wtedy wielu piwowarów mogłoby się spotkać w jednym miejscu, wymienić swoimi piwkami. Do zobaczenia. GB.

 

Myślę nad spotkaniem świętokrzyskiej grupy piwowarskiej, połączonej z grillem i degustacją. Myślę, że w wakacje uda się coś takiego zrobić. A odnośnie Porkreta, to dość stary temat, teraz śrutujemy na śrutowniku walcowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś porcja nowości w Sklepie. Uzupełniliśmy stany magazynowe drożdży płynnych Wyeast. Wszystkie drożdże mają datę produkcji w okolicach połowy Czerwca.

 

Dodatkowo wprowadziliśmy do oferty pełen zestaw drożdży suchych Mangrove Jack's, a w związku z faktem, iż materiały na temat tych drożdży są póki co wyłącznie w języku angielskim, zdecydowaliśmy się na opracowanie tłumaczenia kart charakterystyk tych drożdży z którymi można się zapoznać na blogu, pod adresem: http://www.sklepzinnejbeczki.pl/blog/

 

PS. Cały czas mamy również fermentory ze skalą w promocyjnej cenie.

 

Zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z oferty sklepu i mogę tylko polecić - wobec mojego późnego zamówienia sklep znalazł za niewielką dopłatą firmę kurierską, która doręczyła mi wszystko w sobotę rano. Błyskawiczny kontakt, słód bardzo ładnie ześrutowany a nie zmielony, dodatkowo każdy kilogram jest w osobnej paczce co dla mnie jest sporym atutem i ograniczna trochę pracy przy odważaniu. Szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad spotkaniem świętokrzyskiej grupy piwowarskiej, połączonej z grillem i degustacją. Myślę, że w wakacje uda się coś takiego zrobić. A odnośnie Porkreta, to dość stary temat, teraz śrutujemy na śrutowniku walcowym :)

Jestem jak najbardziej za. Byle do 15 sierpnia.

Edytowane przez jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja właśnie zaczynam przygodę i chciałem sobie zestaw skompletować i niestety brakuje mi kilku małych rzeczy. Przeźroczyste fermentory już bym odpuścił :) ale rurka do rozlewu by się przydała, laktozy do sweet stouta niestety też nie ma i może coś jeszcze do dezynfekcji (despray albo oxi one). Chciałem od razu zamówić kapslownicę Grifo Heavy Duty niestety nikt jej nie ma. Może wiadomo kiedy będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, parę słów wyjaśnienia :)

 

Przeźroczyste fermentory już bym odpuścił :)

Całkiem słusznie, gdyż "standardowe" mamy w bardzo dobrej cenie ;)

rurka do rozlewu by się przydała

i już do nas jedzie razem z kapslownicami Greta, drożdżami W-34/70 i kilkoma innymi rzeczami. Problem z Grifo Heavy Duty jest ogólnopolski. Dystrybutor na tą chwilę nie ma ich na stanie, powinny pojawić się wkrótce.

laktozy

przydałaby się faktycznie, będziemy mieć to na uwadze

oxi one

to akurat mamy w czystej formie, jako nadwęglan sodu

 

Pozdrawiam i dziękuję za sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ze względu na fakt, że czas biegnie nieubłaganie i saszetki z drożdżami Wyeast zbliżają się powoli do terminu 6 msc od daty produkcji, od dziś można je kupić w naszym sklepie trochę taniej ;) Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Saszetki cały czas puchną w szybkim tempie (ostatnio aktywowałem 2 szt. i napuchły do postaci balonika w 2,5 dnia), trzymane w lodówce, wydają się być ciągle w dobrej kondycji.

 

Zapraszam

Edytowane przez kolomar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Szanownych Piwowarów i Piwowarki w Nowym Roku.

 

Dotarły do naszego magazynu kapslownice stołowe Grifo i Grifo HD. Jesteśmy również po dostawie drożdży Wyeast, Starsze saszetki można kupić już od 29,90 zł. Niebawem jeszcze więcej nowości :) Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

W sklepie pojawiły się słody ze słodowni Weyermann. Duży wybór słodów karmelowych/specjalnych, w tym nowość słód Special W. Jak zawsze staraliśmy się aby ceny były atrakcyjne. Dodatkowo w kategorii słody wprowadziliśmy możliwość ich filtrowania wg. słodowni w której zostały wyprodukowane. Zapraszamy :)

Edytowane przez kolomar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy następnych zakupach na Bittera pójdą na test nowe produkty, na razie mam co robić. Do zobaczenia.

 

Kiedy będziesz u Marcina? Ja jutro jestem po słody i zostawiłbym Ci buteleczki z mojej piwniczki o których pisaliśmy w zamian te Twoje wędzonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w najbliższym czasie pojawi się w sklepie glukoza, bo mi się kończy, a nie chcę zamawiać gdzie indziej?

 

Glukoza będzie w sklepie w przyszłym tygodniu razem z laktozą i gipsem piwowarskim.

Edytowane przez kolomar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.