Skocz do zawartości

Sklep Z Innej Beczki zaprasza


Rekomendowane odpowiedzi

uroki gotowcow ;p

Gotowce mają swoje plusy i minusy, świadomie zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie. Osoba odpowiedzialna za stronę pod względem technicznym, to jednak dobry fachowiec i dlatego osobiście jestem dobrej myśli :)

 

Co do zestawów surowców, to zgadzam się, że są potrzebne. Sam, zaraz po uwarzeniu kilku warek z Brewkitów, zacząłem się rozglądać za zestawami więc wiem o czym piszesz. Chcielibyśmy jednak wyróżnić się również w tym segmencie i potrzebujemy trochę czasu na dopracowanie naszego pomysłu. Póki co szczegółów zdradzał nie będę ;)

Edytowane przez kolomar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że z tego co pamiętam to coś czytałem ze poczta wprowadzić ma regulacje, że do listu nie wrzucisz nic oprócz listu/katalogu reszta musi iść paczka, wiec jak tak będzie to już nie każde drożdże listem da się wysłać. a paczka na poczcie to chyba już blisko ceny kuriera :)

Edytowane przez ahalejcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały off topic ;p mam nadzieje ze nie dostane po łapach.....

na szybko znaleziony pierwszy lepszy link w tej kwestii http://www.echodnia....T0206/130119790, nie wnikam czy są problemy czy nie, zresztą z tego artykułu wynika ze raczej martwy przepis póki coś nie przepadnie.

Edytowane przez ahalejcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę @ahalejcio pisz po polsku, używaj polskich liter, pliissss. Masz z tym jakiś kłopot?

A te chmiele co wysłałem to właśnie zwykłym listem może jakiś wrażliwy zapachowo służbista na Poczcie jednak coś zamieszał z Twoim listem Anteks?

 

edit:

Kłopot jest taki że oni jeszcze sami nie wiedzą chyba o tym przepisie, kobita w okienku po prostu przyjęła ode mnie paczki/listy i je wyceniła nie sugerując nic

że powinno być nadane w innej formie.

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę @ahalejcio pisz po polsku, używaj polskich liter, pliissss. Masz z tym jakiś kłopot?

 

w sumie to tak mam z tym kłopot, każdy ma swoje przyzwyczajenia ja przez ponad 8h dziennie od kilku lat głównie klepie kod, wiec nie używam polskich liter dla mnie to stało się normą. Co nie znaczy, że nie mogę pisać poprawnie. Pozatym chyba przeoczyłem żeby ktoś zwracał mi uwagę wcześniej więc zaskoczony jestem "ponawianiem prośby", ale skoro tak się tu przyjęło to nie widzę przeszkód żeby się dostosować do ogółu tylko nie linczujcie mnie od razu jak się zapomnę :)

Edytowane przez ahalejcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się gdzieś kupić zestaw surowców na mniej niż 20l. ? wolał bym popróbować różnych smaków częściej niż raz na parę tygodni. Jeśli nie ma nigdzie to może wy wprowadzicie ? btw. ile u was trzeba czekać na przesyłkę bo w BA czekam już 4 dzień roboczy i ciągle "pakują" :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się gdzieś kupić zestaw surowców na mniej niż 20l. ? wolał bym popróbować różnych smaków częściej niż raz na parę tygodni. Jeśli nie ma nigdzie to może wy wprowadzicie ? btw. ile u was trzeba czekać na przesyłkę bo w BA czekam już 4 dzień roboczy i ciągle "pakują" :|

 

Możesz przecież sam zamówić sobie potrzebne ilości , bierzesz recepturę na 20l i dzielisz na pół. W praktyce okazuję sie , że 10l piwa to jest nic i znika błyskawicznie a roboty przy tym tyle samo co przy 20 i 40. Co do zamawiania w homebrewing masz opcje twoja własna receptura i zamawiasz sobie dowolne ilości słodów.

Co do BA to szkoda słów komentować bo potrafią wysyłać ponad tydzień 2 paczki drożdzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile u was trzeba czekać na przesyłkę

Dokładamy starań, żeby wysyłać zamówiony towar jak najszybciej. Paczki pakujemy zazwyczaj tego samego lub następnego dnia po wpłynięciu wpłaty na konto. W kolejnym dniu przesyłkę odbiera kurier, lub jedziemy z przesyłkami na pocztę. Mam na myśli oczywiście dni robocze.

Edytowane przez kolomar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Trochę to trwało, ale dotarła do magazynu pierwsza partia zamówionego chmielu w postaci trzynastu odmian granulatu, tylko i wyłącznie z roku 2012 ma się rozumieć, mamy nadzieję, że w atrakcyjnych dla Was cenach ;) Zapraszam do odwiedzin i na zakupy.

www.sklepzinnejbeczki.pl/sklep/chmiel/

Przypominam przy okazji, że jeszcze można zaopatrzyć się w drożdżaki Wyeast po promocyjnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jeszcze? ;)

 

Brakuje mi informacji o zawartości alfakwasów

 

 

Zawartość alfakwasów to podstawa, też się zdziwiliśmy, kiedy dostawca nie przesłał specyfikacji razem z chmielem ;) Dostawca został poproszony o przesłanie tych informacji i jak je otrzymamy, to zostaną one wprowadzone na stronę.

Odnośnie promocji, to wiadomo, że czasem trzeba coś zmienić ;) Skończy się promocja na drożdże, będzie na coś innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje o zawartości alfakwasów zostały uzupełnione. Dla wygody umieściliśmy również informację o zawartości alfakwasów przy nazwach chmielu więc jest widoczne co i jak bez konieczności wchodzenia w szczegółowy opis produktu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miło mi poinformować, że do sklepu trafiła pierwsza partia, składająca się z 12 zestawów surowcowych, na bazie słodów. Zestawy opracowane zostały przy użyciu wiedzy i doświadczeń, zdobytych przy warzeniu ponad dwustu warek w Browarze Z Innej Beczki ;)

 

Uzupełniliśmy ponadto stany magazynowe słodów ze Strzegomia. Zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Brakuje chmielu w szyszkach :beer:

 

W najbliższym czasie nie planujemy poszerzenia oferty o chmiel w szyszkach, powinny za to pojawić się następne odmiany chmielu w granulacie. Granulat chmielowy ma dużo większą stabilność, wolniej się starzeje w związku z czym efekty jego zastosowania są bardziej przewidywalne. Dużo łatwiej przy tym przechowywać chmiel w takiej postaci w odpowiednich warunkach (zamrażarka, lodówka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.