Skocz do zawartości

Sklep Z Innej Beczki zaprasza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowną brać piwowarską

 

Za pozwoleniem Elroya, pozwalam sobie założyć ten wątek, aby na bieżąco informować o nowościach i aktualnościach w Sklepie Z Innej Beczki.Sklep znajduje się pod adresem:

 

www.sklepzinnejbeczki.pl

 

Sklep jest nowym tworem na rynku. Zaczynamy działalność z podstawową ofertą, będziemy jednak sukcesywnie ją poszerzać, tak aby spełnić oczekiwania naszych klientów.

Do poprawy na stronie zostały już tylko "drobiazgi". Od czasu do czasu można się jeszcze spotkać ze słowem, czy zdaniem po angielsku, ale pracujemy nad pełnym spolszczeniem, co jest oczywiste Zostało nam też do zrobienia kilka fotek , powinny one również wkrótce trafić na naszą stronę.

 

Chcieliśmy się godnie przywitać, oferując w promocyjnej cenie wszystkie szczepy drożdży płynnych Wyeast, które kosztują u nas 34,90 zł. wszystkie szczepy były wyprodukowane 10.11.2012 lub później. Ponadto będziemy się starać, aby zawsze mieć atrakcyjne ceny, co powinni docenić nowi, jak również już "działający" piwowarzy i piwowarki.

 

Chwilowo największe braki mamy w asortymencie chmielu, jednak świadomie zdecydowaliśmy się, nie oferować odmian z 2011, tylko postanowiliśmy sukcesywnie wprowadzać chmiele wyprodukowane w roku 2012. Już wkrótce powinny się pojawić nowe odmiany i będzie w czym wybierać.

 

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i opinie na temat działania naszego sklepu, co pozwoli nam stać się sklepem przyjaznym dla każdego klienta.

 

Prosimy również o odrobinę wyrozumiałości w początkowej fazie działania sklepu, gdyż jest to nowy projekt i jeszcze dużo nauki przed nami.

Zaznaczyć chciałbym również, że wszystkie zdjęcia są naszego autorstwa a oferowany towar jest faktycznie na naszym magazynie. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą zakotwiczymy na rynku na trochę dłużej, będąc ciekawą alternatywą dla sklepów, które już działają w tej sferze.

 

Z piwowarskim pozdrowieniem,

Marcin Kołodziejczyk- kolomar

Edytowane przez kolomar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy konsumenta cieszy mnie kolejny sklep dla piwowarów, ale raczej jestem wierny jednemu ;) Zrezygnujcie z górnej slidera, bo wam pogarsza pozycjonowanie, a i cała oferta traci na tym. Widzę, że niektóre elementy strony nie zostały spolszczone, trochę mało profesjonalnie. Ceny macie bardzo zacne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak jest polityki prywatności.....

Słuszna uwaga, dzięki

 

Powinniście mieć w ofercie zestawy surowców.

wszystko w swoim czasie :)

A śrutowanie słodów będzie dostępne?

Oczywiście, że będzie, postaramy się aby również było w atrakcyjnej cenie.

 

Z perspektywy konsumenta cieszy mnie kolejny sklep dla piwowarów, ale raczej jestem wierny jednemu ;) Zrezygnujcie z górnej slidera, bo wam pogarsza pozycjonowanie, a i cała oferta traci na tym. Widzę, że niektóre elementy strony nie zostały spolszczone, trochę mało profesjonalnie. Ceny macie bardzo zacne :)

Dziękuję uwagi dot. strony przekażę administratorowi. Cieszy, że ceny się podobają :)

 

Na dziś tyle, czas uczcić otwarcie jakimś dobrym, oczywiście domowym browarem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

 

Do tej pory korzystałem z ofert trzech sklepów piwowarskich. Dwa zirytowały mnie lekceważeniem klienta (brak odpowiedzi na mejle, wiecznie wyłączony telefon), a trzeci bardzo mnie zadowala mimo, że trochę mają jak dla mnie za wysokie ceny chmielu i płynnych drożdży. Jak utrzymasz te ceny to kupuję tylko u Ciebie.

 

Co jest nie tak moim zdaniem: nie działa Ci na nerwy menu po lewej stronie? Poszczególne belki co chwila uciekają (używam Firefoxa)

nie zauważyłem możliwości odbioru osobistego (choć raczej się u Ciebie nie pojawie)

słowo promocja przy cenach Wyeastów napełnia mnie obawami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dajcie znać jak wprowadzicie usługę śrutowania słodów

Jasna sprawa. Myślę, że na początku przyszłego tygodnia już będzie ta opcja dostępna.

 

Ja jako wzrokowiec lubię mieć zdjęcie kupowanego towaru.

Dodanie wszystkich zdjęć jak najszybciej, to jeden z naszych priorytetów, jeżeli chodzi o stronę.

 

Co jest nie tak moim zdaniem: nie działa Ci na nerwy menu po lewej stronie? Poszczególne belki co chwila uciekają (używam Firefoxa)

nie zauważyłem możliwości odbioru osobistego (choć raczej się u Ciebie nie pojawie)

słowo promocja przy cenach Wyeastów napełnia mnie obawami ;)

Zaczynając od końca. Odbiór osobisty jest dostępny jak najbardziej, przy opcji zapłaty można go wybrać. Co do funkcjonalności menu, to jeśli będzie sporo uwag krytycznych, będziemy myśleć nad zmianami, jednak też używam Firefoxa i mnie to nie razi, może to kwestia wprawy, bo już trochę w sklepie poklikałem ;) Na koniec o promocji. Nie ma się czego obawiać. Drożdże jak zaznaczyłem w pierwszym poście mają datę produkcji 10.11.2012 lub późniejszą. Przechowywane są oczywiście w lodówce. Osobiście przetestowałem 2 saszetki i mogę zapewnić, że wszystko jest z nimi ok :)

 

Dziękuję za wszystkie wpisy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zestawow do zacierania :((

 

a technicznie zawsze mozna cos wymyslic :)

1. menu jest raz z lewej jak z prawej, w produkcie wogole nie ma

2. w widoku produktu zdjecie jest sklejone z sciezka

3. jak ktos wyzej proponowal....baneru ja bym nie ruszal, fajnie wyglada, co do pozycjonowania nie takie rzeczy sie pozycjonuje

4. w koszyku przycisk przy kodzie rabatowy nie jest ostylowany i przetlumaczony

5. po dodaniu do koszyka nie jest przetlumaczony tekst

6. /sklep/slody/slody-jasne jest FROM zamiast od...

7. te pln wszedzie to wogole po cholere takie duze, jak cena polowe mniejsze byloby lepsze

8. po najechaniu na koszyk mamy TOTAL.

9. ten na belce przycisk koszyk fajnie jakby byl klikalny, teraz trzeba go rozwinac zeby kliknac jest to juz samo w sobie problematyczne.

pozatym po najechaniu dla mnie jakos malo intuicyjne jest ze z prawej mam oproznij z lewej przejscie, wiekszosc ludzi jest wycwiczona ze "dalej" jest z prawej a zlewej wstecz, jak w apkach w windowsie.

10. brak potwierdzenia przed finalnym zlozeniem zamowienia,

11. koncowy ekran nie przetlumaczony,

12. brak wymagania podania kodu pocztowego

13. brak zgody na przetwarzanie danych i za to mozesz beknac juz na starcie :)

jak ktos na ciebie siadzie, wiec jak bedziesz mial pecha to nic nie zarobisz a stracisz, wiec lepiej wylacz sklep poki nie zostanie to dodane heh.

14. w mailu podsumowujacym nie ma informacji jaki typ przesylki zostal wybrany, i jest jakis dziwny mail w stopce z @o2.pl nie wiadomo po co.

 

i powodzenia, bo nie jest to latwy temat rozkrecic sklep zeby sie utrzymal.

 

p.s.

kwiatek na koniec, favicona jest podlinkowana do nieistniejacego pliku....

i mam nadzieje ze nie zaplaciles grubej kasy agencji z stopki za wykonanie strony,

chyba ze masz tego swiadomosc, ale szablon twojej strony mozna kupic z tego co widze za 35$

o ile mam nadzieje nie zostal zdobyty innymi sposobami www.mascaradesign.it/tf/kassyshop/

Edytowane przez ahalejcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za sporą dawkę uwag i spostrzeżeń @ahalejcio. Sprawy techniczne zostały przekazane administratorowi. Trwają prace nad poprawą zauważonych błędów. Polityka prywatności jest już umieszczona na stronie.

 

o ile mam nadzieje nie zostal zdobyty innymi sposobami www.mascaradesign.it/tf/kassyshop/

nakładka została zakupiona legalnie, na co mam potwierdzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie powodzenia

 

Dzięki Andrzej :)

 

Powinien nazywać się "Sklep z innej brzeczki" :)

Miało być "Sklep Z Innej Beczki", ale to chyba przez emocje ;) Teraz już nie mogę/umiem tego zmienić :)

 

Dostałem info od administratora, że wszystkie zgłoszone błędy zostały już naprawione :)

Edytowane przez kolomar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miało być "Sklep Z Innej Beczki", ale to chyba przez emocje ;) Teraz już nie mogę/umiem tego zmienić :)

 

Większość zgłoszonych błędów odnośnie strony jest już naprawiona :)

Edytuj, użyj pełnego edytora, zmieniasz temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam, życzę powodzenia w biznesie. Ceny zachęcające, jak najbardziej, mam nadzieję, że oferta się poszerzy.

Jak się takie ceny utrzymają, na pewno będę robił zakupy. ;)

Na razie wszystko mam na 3 kolejne warki, a taki nawał pracy, że nie mam kiedy zatrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam, życzę powodzenia w biznesie. Ceny zachęcające, jak najbardziej, mam nadzieję, że oferta się poszerzy.

Jak się takie ceny utrzymają, na pewno będę robił zakupy. ;)

Na razie wszystko mam na 3 kolejne warki, a taki nawał pracy, że nie mam kiedy zatrzeć...

 

Dziękuję. Oferta będzie sukcesywnie poszerzana. O większych zmianach będziemy informować w tym wątku.

 

Póki co, miło nam poinformować, że została wprowadzona usługa śrutowania słodów. Wyszliśmy z założenia, że im większe opakowanie słodu, tym cena za kg. śrutowania powinna być niższa, mamy nadzieję, że ten pomysł przypadnie Wam do gustu :)

Edytowane przez kolomar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo korzystne ceny.

Dodaj brakujące foty do towaru. Większość jest wzrokowcami. M.in. JA!

Obeznani wiedzą o co chodzi czytając opis produktu. Ale nowi nie będą się bawić, kolejną kartę kopiuj/wklej, aby szukać zdjęć produktów.

A i zestawy surowców, jak koledzy wyżej pisali też by się przydały.

Jakieś rabaty dla forumowiczów będą rozpatrywane? :D

Coś mi się zdaje, że dostawce zmienię.

Poza tym gratulacje i powodzenia w biznesie.

Edytowane przez Mapak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.