Jump to content

Co myślicie o tym: beczki, kegi plastikowe.


Makaron
 Share

Recommended Posts

Zernijcie na tą strone. http://www.cypherco.com/acatalog/Beverage_Containers.htmlIdealne rozwiązanie dla małych browarów i dla piwowarów amatorów. Oczywiście mówimy o piwach brytyjskich, bo ciśnienie robocze tych beczej to zaledwie 7PSI, ale dla piw real ale to idealne tanie rozwiązanie. Jedna nowabeczka z dostawą do browaru to koszt 20 funtów, nie ma wartości na złomie więc nie są kradzione.

Edited by Makaron
Link to comment
Share on other sites

Zajefajne te beczułki. Bardzo estetyczne. Rozumiem że one są z jakiegoś tworzywa sztucznego ? tworzywo z czasem lubi robić się blade i brzydkie ale myślę że za tą cenę gra jest warta świeczki. Ale w Polsce nie są dostępne pewnie. Dodać przesyłkę i koszt wyjdzie w cenie stalowej od Pepsi :-/

Link to comment
Share on other sites

Właściwie podałem to jako ciekawostke. Gdyby ktoś chciał kiedyś otwierać minibrowar. To przy użyciu 200 takich beczek (koszt niecałych 20000zł) jest w stanie zbudować sposób sprzedaży, bez lini butelkowej (dla knajp beczki dla konsumentow detalicznych jednorazowe 5 litrowe beczułki stalowe, albo butelki PET). Taka beczka z odpowiednim podestem może bardzo dobrze prezentować się w knajpie. 20 litrów jest objętością gwarantującą świerzość piwa.

Edited by Makaron
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.